OBRAZEM: Sbohem, andílku! Zdrcení rodiče a stovky lidí se loučili s umučenou Petrou (†15) | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 23. ledna 2022

Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena

OBRAZEM: Sbohem, andílku! Zdrcení rodiče a stovky lidí se loučili s umučenou Petrou (†15)

Zdrcení rodiče se loučili se zavražděnou dcerou. Jejich bolest nelze popsat slovy...
Zdrcení rodiče se loučili se zavražděnou dcerou. Jejich bolest nelze popsat slovy... (Aha! - Jiří Čada)

Ve středu dopoledne tekly Jihlavou potoky slz. Od deseti hodin se totiž rodina, přátelé a kamarádi loučili s brutálně umučenou a zavražděnou Petrou. Bylo jí teprve patnáct a její život vyhasl zcela nečekaně, když se z jejího kamaráda náhle vyklubal nemilosrdný vrah.

"Zůstaň a neodcházej", hit od Michala Davida, by se dal směle označit za ústřední píseň celého pohřbu. Během jejích tónů bylo ve smuteční síni naprosté ticho, rušené jen vzlykáním přítomných. Ve vzduchu se také vznášel obrovský otazník, který nejspíš hodně lidem nedá spát. PROČ? To je otázka, která stále nenašla uspokojivou odpověď. PROČ musela Petra zemřít? PROČ se z jejího kamaráda stal nelítostný vrah? PROČ se další chlapec rozhodl připojit a rozhodl se zraněnou Petru „dorazit“? Těch PROČ je v celém případu opravdu hodně.

Hrůza, kterou Petra prožila těsně před tím, než naposledy za obrovských bolestí vydechla, byla ve smuteční síni doslova cítit. A pohled do tváří rodičů nebohé dívky byl doslova zdrcující. Slovy nejde jejich bolest popsat. Petřin bratr měl celou dobu jen skloněnou hlavu a těžko říct, co všechno se mu v ní odehrávalo. Přišel o milovanou sestru, a to za opravdu šílených okolností. Také ostatní hosté měli problém tíživou atmosféru „udýchat“ Jedna z Petřiných kamarádek omdlela, stačila jen vyhrknout: „Je mi zle“. Nakonec vědomí na chvíli ztratili také další dva lidé. Naštěstí se vše obešlo bez nutnosti přivolat záchranku. Ostatně, nejlépe atmosféru vystihují fotografie, které nejdete v galerii tohoto článku.Autor:  ph

Přečtěte si
va45
11. 4. 2013 • 21:19

 Když to tady od tebe čtu tak nechápu co se to mohlo za mrchu narodit.Pokud jseš chlap tak je to ještě horší.To není k vůli mě a co tady o mě píšeš.Na to hjá od drben kašlu.To je k vůli té divčině a rodičům.Škoda,že to nepotkalo tebe.To bych si tě teda vychutnal.

va45
11. 4. 2013 • 19:06

 Konečně pochopil/a.O čem to mluvíš.Podle tebe je slušné tady pomlouvat zavražděnou 15 letou holku a jeji rodiče?To si jako myslíš,že ty rodiče sem třeba si to nepříjdou přečíst jak nějaká kráva nebeská nebo vůl je tady pomlouvá den po pohřbu co pochovali svoje dítě.Tobě patří akorát nakopat do zadku.N ic jiného si nezasloužíš.Ti co mě odsuzají jak píšeš jsou přesně takový jako ty.Póvl společnosti.Umíš se vůbec vžít do srdcí těch rodičů?Neumíš protože ty žádný srdce a cit nemáš.

danuska555
11. 4. 2013 • 17:41

  va 45. to jsi Debil, to mas - pravdu! A do te riti, bez ty , machrujes a mas ubohe a trapne nazory, kazdy te i v jinyxh diskuzich odsuzuje! Ta se nepretrhni. Luzo! Prechazim- jinam s takovym kostetem, ze nemuzu -preci. zahazovat. !!

va45
11. 4. 2013 • 16:07

 na to se nedá nic jiného říct jen DEBILE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

danuska555
11. 4. 2013 • 15:29

  va 45_____ tak ze do ***e bez ty! A do andilka mela hodne daleko!! Vzdy muzou rodice za to ,jakyho kripla - vychovali! Bez vyjimek! Co vidi doma-, tak se chova venku! Jasny! Prasky ji nepomuzou, nad smrti dcery, ale zapatra ve sve prazdne hlave-co mohla udelat lepe, kdyby o ni mela zajem! Tod vse! Hledat ji az za 3 dny---je n e o m l u v i t e ln e !!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.