OBRAZEM: Sbohem, andílku! Zdrcení rodiče a stovky lidí se loučili s umučenou Petrou (†15) | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

OBRAZEM: Sbohem, andílku! Zdrcení rodiče a stovky lidí se loučili s umučenou Petrou (†15)

Ve středu dopoledne tekly Jihlavou potoky slz. Od deseti hodin se totiž rodina, přátelé a kamarádi loučili s brutálně umučenou a zavražděnou Petrou. Bylo jí teprve patnáct a její život vyhasl zcela nečekaně, když se z jejího kamaráda náhle vyklubal nemilosrdný vrah.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

va45
11. 04. 2013 21:19

Když to tady od tebe čtu tak nechápu co se to mohlo za mrchu narodit.Pokud jseš chlap tak je to ještě horší.To není k vůli mě a co tady o mě píšeš.Na to hjá od drben kašlu.To je k vůli té divčině a rodičům.Škoda,že to nepotkalo tebe.To bych si tě teda vychutnal.

va45
11. 04. 2013 19:06

Konečně pochopil/a.O čem to mluvíš.Podle tebe je slušné tady pomlouvat zavražděnou 15 letou holku a jeji rodiče?To si jako myslíš,že ty rodiče sem třeba si to nepříjdou přečíst jak nějaká kráva nebeská nebo vůl je tady pomlouvá den po pohřbu co pochovali svoje dítě.Tobě patří akorát nakopat do zadku.N ic jiného si nezasloužíš.Ti co mě odsuzají jak píšeš jsou přesně takový jako ty.Póvl společnosti.Umíš se vůbec vžít do srdcí těch rodičů?Neumíš protože ty žádný srdce a cit nemáš.

danuska555
11. 04. 2013 17:41

va 45. to jsi Debil, to mas - pravdu! A do te riti, bez ty , machrujes a mas ubohe a trapne nazory, kazdy te i v jinyxh diskuzich odsuzuje! Ta se nepretrhni. Luzo! Prechazim- jinam s takovym kostetem, ze nemuzu -preci. zahazovat. !!

va45
11. 04. 2013 16:07

na to se nedá nic jiného říct jen DEBI­LE!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!

danuska555
11. 04. 2013 15:29

va 45_____ tak ze do ***e bez ty! A do andilka mela hodne daleko!! Vzdy muzou rodice za to ,jakyho kripla - vychovali! Bez vyjimek! Co vidi doma-, tak se chova venku! Jasny! Prasky ji nepomuzou, nad smrti dcery, ale zapatra ve sve prazdne hlave-co mohla udelat lepe, kdyby o ni mela zajem! Tod vse! Hledat ji az za 3 dny---je n e o m l u v i t e ln e !!

va45
11. 04. 2013 14:55

Jak to víš?Ty jsi s nima bydlel/a nebo bydlíš?Tady je psychologů co z obrázku nebo televize pozná jak se rodiče cítili nebo cítí.Jste obyčejné nůly,chudáci.

majojo
11. 04. 2013 06:57

..ale do andílka měla ta slečna opravdu daleko.

danuska555
11. 04. 2013 01:10

Jeji *** mi pripadal-mouchy snezte si me a ta mama cumela a hledala kamery aby si mohla jakoze utrit nos! Vubec jsem jim to neverila. To kamaradi to neslsly tezce! To je fakt. Alespon nehrali divadlo, jak jeji mama!!

jity
11. 04. 2013 10:30

Tak třeba ta máma byla pod práškama, říkala, že tomu pořád nemůže uvěřit ačeká, že se ji holka vrátí. To nemůžeš soudit jak tomu člověku je a navíc už si to obrečeli několikrát. Ti kriplové co ji umučili to snad v tom kriminále lehké nemají. Prý jim to vězni dávají pěkně sežrat a to je jedině dobře.

franckajagrova
10. 04. 2013 20:56

..kamarád..je to hnus !

va45
10. 04. 2013 19:01

Na to se nic jiného nedá říct.A těm co všude na internetu píši o ni a jak ji vychovali rodiče,že se mohla toulat po nocich vzkazuji.Jdite do ***e­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!! Rodičům upřimnous soustrast a Petře.Spi v pokoji andílku.

nyxx
10. 04. 2013 14:36

hnus, jak to pořád ten bulvár rozebírá, ta rodina aby se zbláznula.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.