V Brně začal tradiční Autosalon: Auta v hlavní roli! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. ledna 2022

Svátek slaví Miloš, zítra Zora

V Brně začal tradiční Autosalon: Auta v hlavní roli!

Krásná auta, krásné ženy... Při zahájení zazářila i Eva Decastelo.
Krásná auta, krásné ženy... Při zahájení zazářila i Eva Decastelo. (Foto Aha! – Ondřej Požár, ČTK – Václav Šálek)

Svátek milovníků krásných, nových a nablýskaných aut je tady! Na brněnském Výstavišti začal 11. ročník Autosalonu letos netradičně v dubnu. Těšit se můžete již tradičně na novinky i řadu lahůdek, které byly představeny v březnu v Ženevě. A možná, že na veletrhu vyhrajete i automobil!

Domácí tahák

Škoda Auto předvede mimo jiné novinky Octavii Combi třetí generace, Škodu Rapid nebo Citigo Sport. K prohlédnutí bude i model Yetti v luxusním provedení.

A další novinky

Fiesta ST, Ford Kuga či závodní speciály BMW, Lotus, Jema – ty všechny budou na brněnském automobilovém veletrhu letos k vidění.

Otestujte 40 modelů

Přemýšlíte, v jakém autě se vám bude řídit nejlépe? Přímo na Výstavišti si můžete otestovat 40 modelů! Vyzkoušet lze nové modely na trhu i vozy, o kterých jste dosud třeba pouze slyšeli.

Opravdové »lahůdky«

V Brně se představí i mnoho »lahůdek«. Například k letošnímu 50. výročí Porsche 911 připravila automobilka expozici všech 8 modelových řad tohoto vozu.

Ojeté vozy a kondiční jízdy

Chcete levnější auto? Na veletrhu si můžete koupit vůz z druhé ruky s garancí kvality a původu přímo od výrobce. Nebo si jen chcete zkusit, zda jste řidičské umění nezapomněli? Kondiční jízda s instruktorem je na veletrhu zdarma.

Vyhrajte auto

Milovníci soutěžení si také přijdou na své. Vyhrát je možné například poukázku na nákup vybraného vozu v hodnotě 350 tisíc korun nebo skútr.

Lovci autogramů

Těšte se na olympijské vítěze! U stánku škodovky se vám podepíší Mirka Knapková, olympijská vítězka z Londýna ve veslování, a Jiří Ježek, mistr světa a šestinásobný paralympijský vítěz v cyklistice. A autogramiád bude na veletrhu daleko více.

Kdy přijít: až do 8. dubna.
Otevřeno: 9.00 až 18.00 (8. dubna pouze do 16.00).
Vstupné: základní 160 Kč, víkendové 100 Kč, zlevněné 80 Kč, rodinné 250 Kč, děti do 6 let zdarma.
Parkovné: 20 Kč/1 hod., 100 Kč/den.Autor:  aja

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.