Úspěch Support Lesbines: Zahrají si s Bon Jovi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 19. června 2024

Svátek slaví Leoš, zítra Květa

Úspěch Support Lesbines: Zahrají si s Bon Jovi!

Support Lesbiens
Support Lesbiens (Petr Kurečka)

Pražský koncert americké skupiny Bon Jovi, který se uskuteční 24.června v Synot Tip Aréně, zahájí Support Lesbiens.

"Tato zpráva nás moc potěšila, kapely Bon Jovi si nesmírně vážím. Její hity si zpívají lidé po celém světě už od 80.let a po třiceti letech stále stejně suverénně vyprodává stadióny na všech kontinentech. To, o čem každá kapela na počátku své kariéry sní, Bon Jovi naplnili bezezbytku hned několikanásobně. Přestože by už mohli jen těžit ze své pozice, na své hudbě i koncertech stále tvrdě pracují a fanoušky neustále překvapují něčím novým. A co víc, jako jedni z mála, celá ta léta fungují ve stále stejném složení." netají svůj obdiv k Bon Jovi kytarista a zakládající člen Support Lesbiens Hynek Toman.

Na pódiu v Synot Tip Aréně se Support Lesbiens představí už v nové sestavě, kterou s Hynkem Tomanem tvoří zpěvák Czenda Urbánek, klávesista Jan Andr, bubeník Radek Tomášek a baskytarista Filip Fendrych. Vedle nejznámějších skladeb Support Lesbiens zde poprvé naživo zazní také jejich nový singl, který vyjde v závěru dubna a během května k němu bude natočen videoklip.

Na největších hitech postaví převážnou část svého vystoupení i hlavní hvězda večera - Bon Jovi, kteří se do Prahy vrací po dlouhých 20 letech! Přestože každý koncert v rámci jejich právě probíhajícího turné Because We Can: The
Tour nabízí trochu jiný seznam skladeb, hity It's My Life, You Give Love A Bad Name nebo Livin' On A Prayer v Praze s nějvětší pravděpodobností zazní.
Vedle nich by kapela měla představit šest či sedm písní z novinkového alba What About Now, které vyšlo 11.března.

Deska s unikátním 3D interaktivním obalem je k dostání v deluxe edici rozšířené o čtyři skladby, mezi kterými je i píseň Jona Bon Joviho nominovaná na letošní Zlaté Glóby Not Running Anymore z filmu Stand Up Guys. Vedle Jona Bon Joviho a Richie Sambory se na vzniku desky podíleli také skladatel Billy Falcon a John Shanks (skladatel a Grammy oceněný producent), který celé album What About Now rovněž produkoval. Kooperaci s Bon Jovi si zopakoval i čestný člen Síně slávy a několikanásobný držitel Grammy Desmond Child, který měl velkou zásluhu již na hitu You Give Love A Bad Name.

Autor:  cam

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.