Pravice a levice se spojila na porodním sále: Poslankyně KSČM Hubáčková má holčičku! Odrodil ji poslanec TOP 09 | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. února 2023

Svátek slaví Blažej, zítra Jarmila

Pravice a levice se spojila na porodním sále: Poslankyně KSČM Hubáčková má holčičku! Odrodil ji poslanec TOP 09

Poslankyně Hubáčková s Eliškou chvíli po porodu.
Poslankyně Hubáčková s Eliškou chvíli po porodu. (Soukromý archiv Gabriely Hubáčkové)

A pak, že je spolupráce pravice a levice nemožná! Poslankyni za KSČM Gabriela Hubáčková (38) porodila v úterý malou Elišku, na svět holčičce přitom pomáhal její kolega ze Sněmovny a gynekolog Aleš Roztočil (59, TOP 09). Tedy zákonodárci stran, jejichž voliči si nemůžou přijít na jméno.

Když v úterý ve dvě hodiny odpoledne šéfka Sněmovny Miroslava Němcová (60, ODS) omlouvala neúčast poslankyně ze zdravotních důvodů, nikoho asi nenapadlo, že o čtyři hodiny déle už předsedající schůze Jiří Oliva (60, TOP 09) oznámí radostnou zprávu. „Rád bych vás seznámil s důležitou informací. Tři kilogramy padesát a 47 centimetrů není úbytek váhy poslance za jedno plénum, ale jsou to míry a váhy krásné nové holčičky, jejíž maminkou se před malou chvílí stala paní kolegyně Hubáčkovám,“ pronesl od řečnického pultíku.

„Jako zvláštní perličku musím ještě dodat - kolegyně Hubáčková je na levé straně spektra a holčičku přivedl na svět náš kolega Aleš Roztočil z pravé části spektra,“ dodal. Úterní porod nebyl pro Hubáčkovou premiérou, už má Honzíka (15) a Rosťu (11).
Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.