Vrah ukryl dvě mrtvoly v kanále! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 4. října 2022

Svátek slaví František, zítra Eliška

Vrah ukryl dvě mrtvoly v kanále!

ilustrační foto
ilustrační foto (pro Aha! – Tomáš Lach)

Opilecká hádka mezi partou mladých zlodějů a překupníků skončila dvojnásobnou vraždou. Aby se vyhnul trestu, ukryl Daniel V. (23) své oběti do kanalizační šachty.

Vrah později tvrdil, že Jiřího D. a Miroslava K. viděl v den vraždy poprvé. Přes něj a jeho kamaráda Martina M. (20) se prý v Praze snažili prodat kradený alkohol a kosmetiku. Zboží měli plné batohy. „Vyhrožovali, že je nesmíme udat, jinak nás podřežou, a neustále si pohrávali s noži. Tvrdili, jestli se jich chceme zbavit, tak že máme jít něco prodat,“ řekl pachatel před soudem. Zatímco se čtveřice domlouvala na prodeji, ve velkém spolu popíjela alkohol.
Situace se vyhrotila ve chvíli, kdy Daniel V. prodal v restauraci dva kradené koňaky za 500 korun. „Nebyli spokojení a začali mi znovu vyhrožovat. Útočili na mne s noži, uskakoval jsem. Jeden mě kopl do břicha. Couval jsem před nimi a pak jsem uviděl nějakou tyč. Nechtěl jsem jim ublížit, jen jsem jim chtěl vyrazit nože. Asi jsem je bouchl do hlavy,“ popisoval s pláčem.
Oba mrtví byli nalezeni v nedalekém kanále, kam je vrah po činu zřejmě odvlekl. On sám ale celou dobu nepřesvědčivě tvrdil, že si na ukrývání těl vůbec nepamatuje. „Vůbec nevím, jak se to stalo. Probral jsem se nedaleko ubytovny a vůbec se mi nechtělo žít,“ řekl pouze před tím, než ho soud poslal na dlouhá léta do vězení.

 

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.