Horor na Písecku: Chtěl zabít manželku, pak se podřezal a zapálil dům! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 20. června 2024

Svátek slaví Květa, zítra Alois

Horor na Písecku: Chtěl zabít manželku, pak se podřezal a zapálil dům!

Zde došlo k tragédii.
Zde došlo k tragédii. (Foto Aha! – Vlaďka Hradská)

Krvavou lázní a ohněm se rozhodl ukončit manželství muž (46) u Dolního Ostrovce na Písecku. V pondělí ráno popadl paličku na maso a začal s ní bít manželku Karin H., s níž se rozváděl. Pak si sám podřezal žíly a zapálil jejich dům.

„Po snídani si v kuchyni vzal paličku na maso a zezadu několikrát uhodil manželku do hlavy. Když se sesunula na zem, ještě ji škrtil,“ popsal hrůzné okamžiky policejní mluvčí Milan Bajcura. Žena se mu ale vysmekla a ukryla se v nedaleké stodole. Rozběsněný útočník polil benzinem v ložnici oblečení a nábytek a vše zapálil. „Podřezal si žíly a založil požár s úmyslem zakrýt stopy. Pak se ukryl v lese,“ dodal Bajcura. Najít zuřivce ale nebyl problém. Policejní pes šel asi dva kilometry neomylně podle krvavých stop ve sněhu.

Těžce zraněná Karin zamířila do vesnice a běžela kilometrový závod o život. U kapličky potkala sousedku, která jí přivolala záchranku. Vážně zraněnou ženu lékaři udržují v umělém spánku. „Kdyby se mu to podařilo, našli by kluci po návratu ze školy mámu i tátu mrtvé a k tomu vypálený dům,“ uvažoval známý rodiny. Surový manžel skončil v cele, za pokus o vraždu mu hrozí až výjimečný trest.

Autor:  hra

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.