Pohřešovaný taxikář je naživu! Vrátil se domů a seknul s prací! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 28. ledna 2022

Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava

Pohřešovaný taxikář je naživu! Vrátil se domů a seknul s prací!

Petr Závodný
Petr Závodný (Policie ČR)

Osm dlouhých dní nevěděla rodina ani kolegové nic o tom, kam zmizel 23. srpna taxikář Petr Závodný (37). Všichni se báli, že se otec Silvie (14) stal obětí trestného činu. Pátrala po něm policie i kolegové. V pátek se znenadání vrátil domů.

Nikdo neměl žádnou stopu, nalezeno bylo jen auto a v něm dva vypnuté telefony. Proč Petr dva dny po návratu z dovolené v Chorvatsku zmizel? Manželka, dcera i jeho rodiče byli den ode dne zoufalejší. Policejní pátrací akce nic neobjasnily. Až v pátek ráno se zmrzlý a hladový vrátil domů. „Omlouval se mi, byl rád, že je doma,“ říká s úlevou manželka Lenka.

Osm dní se toulal po lesích v Beskydech, kde si »pročišťoval hlavu a třídil myšlenky«. Řešil problém, chtěl skončit s prací. Co ale může svým zmizením způsobit, nedomyslel. Teď se přede všemi stydí. „Včera už jsme byli na všech úřadech, odhlásil si tu taxikařinu, zaregistroval se na úřad práce, všechno objíždíme spolu. Už ho nepustím!“ směje se šťastná manželka.

Manželka Lenka: Dostal vynadáno!

„Potřeboval úplně vypnout, mít čistou hlavu, aby udělal nepříjemné rozhodnutí. Za to, co způsobil, dostal od všech vynadáno. Nejvíc od rodičů. Každý, kdo ho teď potká, je rád, že ho vidí, a on se cítí špatně kvůli tomu, co rozpoutal. Ty důsledky byly obrovské, něco takového vůbec nečekal. Sám říká, že udělal »volovinu«, že mu až pozdě došlo, co může způsobit.“Autor:  aja

Přečtěte si
fionora
5. 9. 2012 • 22:26

neví, že ho rodina postrádá? Ať hledání zaplatí, cvok.

zadnice
5. 9. 2012 • 10:35

Zřejmě ho úřad práce uživí, nebo jako taxíkář si vydělal dost?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.