Černý víkend na silnicích v Česku: V jednom autě se zabili tři mladí kluci! Zoufalá sestra: Zabil se tady i můj bráška Jirka (†19)! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 30. května 2023

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Černý víkend na silnicích v Česku: V jednom autě se zabili tři mladí kluci! Zoufalá sestra: Zabil se tady i můj bráška Jirka (†19)!

Vůz Alfa Romeo náraz do stromu rozpůlil.
Vůz Alfa Romeo náraz do stromu rozpůlil. (PČR)

Byli mladí, celý život měli před sebou... Z diskotéky se ze čtyř mladíků z Táborska vrátí domů jen jediný. Tři jeho kamarádi v sobotu ráno zahynuli v troskách havarovaného auta. A bohužel nebyli jediní, na silnicích přišlo o život osm lidí! Nejvíc v letošním roce. A včera přibyli další.

„Je to tak, vraceli se brzo ráno z diskotéky,“ potvrdila Aha! sestra Jirky (†19), kterému bourák Alfa Romeo patřil. „Jestli řídil? Nevím,“ rozplakala se. Po chvíli dodala, že se jí zachránila aspoň sestřička. „Ségra byla s nima, ale odjela mnohem dříve. Kluci jeli později. Zda pili, neví.“

Podle policie auto ve vysoké rychlosti narazilo do stromu a rozlomilo se. To, jestli byli kluci opilí, určí nařízená pitva. Z posádky přežil jeden mladý muž (18), skončil v nemocnici. Vyšetřovatelům prozradil, že 300 metrů před nárazem z auta vystoupila mladá dívka, je tedy vlastně další zachráněnou... Později se přihlásila na policii, ale nervově se zhroutila.

Druhou nejtragičtější nehodou víkendu se stala srážka tří aut u Radošovic na Benešovsku, na místě zahynul dospělý a dítě.

Autor:  hof,wer

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.