Maturantce Martině vrah uřízl hlavu! Kamarádi se ptají: Proč? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 5. prosince 2023

Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš

Maturantce Martině vrah uřízl hlavu! Kamarádi se ptají: Proč?

Po studiu na obchodní akademii měla velké plány do budoucna.
Po studiu na obchodní akademii měla velké plány do budoucna. (pro Aha! – Marek Lukeš, ara)

Byla kamarádská, věčně usměvavá a veselá! Tak Martinu V. (†20) z Hulína popisují její kamarádi. Nikdo nechápe, proč musela mladá dívka zemřít. A ještě tak bestiálně!

Mrtvolu maturantky našel v bytě v prvním patře paneláku její přítel Tomáš P., když přišel z noční. Dívka ležela v kaluži krve a hlavu měla téměř oddělenu od trupu!

Policie na nešťastnou událost uvalila informační embargo, protože v tomto případě jde o mimořádně surovou vraždu. Podle informací deníku Aha! ale policisté vyslýchali i bývalého Martinina přítele, který na svou lásku velmi žárlil a s rozchodem se nemohl smířit.

„Byl to hrozný rapl, když spolu chodili, pořád ji mlátil,“ uvedl bývalý policista, který ale nechce být jmenován.

Podle policie pachateli hrozí až 18 let vězení. Mladé dívce, která měla vše před sebou, to ale život nevrátí. Martina dokončila studia na obchodní akademii a měla velké plány do budoucna. A těšila se na prázdniny!

„Martina byla sluníčko, stále nevěřím, že to tak dopadlo, a nikdy to nepochopím. Pořád mi přijde, že je to jenom hodně špatný sen. Že se probudím a ona bude v pořádku, veselá a šťastná jako dřív,“ zoufá si jedna z kamarádek.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.