Gita měla umrznout, díky Aha! ale má: Hřejivou náruč! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 26. ledna 2022

Svátek slaví Zora, zítra Ingrid

Gita měla umrznout, díky Aha! ale má: Hřejivou náruč!

Tomášovi a Zdeňce padla Gita do oka na první pohled.
Tomášovi a Zdeňce padla Gita do oka na první pohled. (Pro Aha! – psidomov.cz)

Gitu vyhodil majitel krátce po narození s dalšími sourozenci v krabici na mráz. Díky čtenářům Aha! však žije a v Předoníně na Roudnicku roste v půvabnou dlouhonohou psí dámu.

„Když jsme si o vyhozených štěňatech přečetli, jeli jsme se na ně hned podívat. Okamžitě nám padla do oka,“ říká majitel fenky Tomáš (24). Se svou přítelkyní pak fenečku pojmenoval Gita.

Po zážitku v mrazu sledovala fenka nové pány s jistou obavou. „Stála, klepala se, ocas měla stažený mezi nohy. Dvě hodinky jsem si s ní hrál a od té doby je v pohodě,“ dodává Tomáš.

Gita už prý i poslouchá. Ze všeho nejraději se ale chová, mazlí a hraje si s míčky. Chování však brzy skončí. Gitě koluje v krvi krev dogy a už teď podle jejích dlouhých nohou je jasné, že se do náruče jednou nevejde.

Gita ještě když byla v útulku v Řepnici u Libochovan.
Gita ještě když byla v útulku v Řepnici u Libochovan. Foto:  Pro Aha! – utulek.mmdecin.cz, psidomov.cz

Přečtěte si
cherrie8
12. 3. 2011 • 17:21

je nádherné štěnátko a podle pacek opravdu to vypadá, že se jednou nevejde do náruče, tak ať rychle užívá paničky náruč, protože pak z ní bude obr, ale krásný A děkuji Tomášovi a Zdence, že se ujali Gitušky.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.