Rodina po požáru v paneláku v Chomutově: Nemají jídlo ani oblečení! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Rodina po požáru v paneláku v Chomutově: Nemají jídlo ani oblečení!

Požár paneláku v Chomutově.
Požár paneláku v Chomutově.  (Policie ČR)

Odvedla děti (4, 6 a 12) do školy a školky, pak se Eva z Chomutova dozvěděla, že její byt hoří! Nezbylo jim nic. Jedna zraněná sousedka navíc zůstává v kritickém stavu.

Při čtvrtečním požáru v domě přezdívaném Experiment muselo být evakuováno 120 lidí, 11 skončilo v nemocnici. Hned se začaly šířit spekulace, že v epicentru byla domácí varna a podobně. Máma tří dětí je vyvrátila. „Prosím, nikdy v bytě nebyla žádná varna a nejsme žádné smažky... Je to strašná situace, s dětmi jsme přišli ze dne na den úplně o vše,“ popisuje Eva ve vzkazu na Facebooku. Rodina podle informací Aha! bydlí u rodičů ženy, shání oblečení, boty, jídlo, školní potřeby, hračky a další věci.

Požár paneláku v Chomutově.

Video se připravuje ...

Sousedka v kómatu

Dobré zprávy nepřišly ani z nemocnice, zraněná žena, která se nadýchala horkého kouře a upadla do kómatu, je stále v kritickém stavu. Postoupilo již vyšetřování příčin, zdá se, že za neštěstím byla závada na elektroinstalaci.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.