Za mříže půjdou tři násilníci: Útok pěstmi do obličeje! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Za mříže půjdou tři násilníci: Útok pěstmi do obličeje!

 Takto David M. vypadá po napadení.
Takto David M. vypadá po napadení.  (Foto JV Press)

Po necelých šesti letech od surové bitky na koupališti v Dubí na Teplicku je rozhodnuto. Tři útočníci, kteří tam v roce 2018 drsně zmlátili mladíka, čeká vězení, další dva vyvázli s podmínkou a jednoho soud zprostil obžaloby.

David M. (25) se tehdy zastal ženy při hádce s další návštěvnicí koupaliště. Když to zahlédli její známí, přispěchali jí na pomoc a mladíka napadli. Agresoři ale celou dobu popírali, že by byli suroví. Prý do něj jen strkali a dali mu jednu facku. Tomu ale neodpovídal ani Davidův zdravotní stav, ani výpovědi svědků.

„Bili ho pěstmi do obličeje, tekla mu krev,“ popsali už dříve. „Na základě dokazování soud dospěl k závěru, že lze některé obžalované uznat vinnými z některých skutků obžaloby a některé zprostit,“ sdělil soudce Stanislav Řehola. Rozsudek není stále pravomocný, někteří se proti němu na místě odvolali, žalobce si ponechal lhůtu.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.