Hodila synkem, dostala podmínku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 7. června 2023

Svátek slaví Iveta / Slavoj, zítra Medard

Hodila synkem, dostala podmínku!

Obžalovaní rodiče u soudu z října loňského roku, kdy proces s nimi začal. Dalšího jednání včetně vyhlášení rozsudku se nechtěli účastnit.
Obžalovaní rodiče u soudu z října loňského roku, kdy proces s nimi začal. Dalšího jednání včetně vyhlášení rozsudku se nechtěli účastnit. (Foto ara)

Podlitiny, zlomeniny žeber i klíční kosti beěhem prvních dvou měsíců chlapečkova života. Z toho se zpovídali u soudu jeho matka (32) a otec (30) ze Svitavska. Hrozilo jim až osm let. Muž vyvázl bez trestu, žena s podmínkou.

Žaloba dvojici podezírala z toho, že syna týrala údery a stisky v oblasti obličeje a hrudníku. Žena navíc čelila nařčení, že mu mohla ublížit, když ho při hádce muži hodila a ten ho chytil těsně před dopadem na zem.

Matka ale vinu odmítla, hochův táta vysvětloval zranění tím, že ho někdy ve spánku zalehl v posteli. „Byl pode mnou a lapal po dechu,“ popsal s tím, že ho jednou i resuscitoval, čímž mu mohl způsobit zlomeniny... Soudu se týrání nepodařilo prokázat. Otce proto viny zprostil a ženě vyměřil tříletou podmínku za to, že synkem hodila...

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.