Pronásledovali motorkáře: Šílenec bez řidičáku prchal Prahou... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 1. prosince 2022

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Pronásledovali motorkáře: Šílenec bez řidičáku prchal Prahou...

...moc nechybělo a srazila se s policejním motocyklem...
...moc nechybělo a srazila se s policejním motocyklem... (Policie ČR)

To nevymyslíš! Policisté v Praze pronásledovali motorkáře (36), který téhož dne odešel od soudu, kde vyfasoval 20 měsíců basy za jízdu bez řidičáku. 

Policisté si v úterý odpoledne všimli ve Strakonické ulici podivné motorky. Zadní světlo měla z papíru a přilepené izolepou. Dvoučlennou posádku chtěli zastavit, řidič však přidal plyn a ujížděl jako šílený. Krkolomnou jízdou ohrožoval všechny na silnici i na chodníku.

V zádech měl přitom několik policejních vozů i motocyklů! Zběsilá honička skončila v okamžiku, kdy strážci zákona motorkáře obklíčili a on v plné rychlosti narazil do policejního vozu. Vyšlo najevo, že má uloženy tři zákazy řízení až do roku 2024. „Navíc se jednalo o 17x soudně trestného recidivistu,“ uvedli policisté na twitteru. Muž odmítl test na drogy a řekl, že na motorku nasedl proto, aby stihl soud. Hrozí mu dva roky kriminálu.Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.