Vrána pomáhá ježkovi přes cestu! Opravdu? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Vrána pomáhá ježkovi přes cestu! Opravdu?

Nezištná pomoc jednoho zvířátka druhému v nouzi, nebo neúspěšný útok predátora?
Nezištná pomoc jednoho zvířátka druhému v nouzi, nebo neúspěšný útok predátora? (Reprofoto youtube)

Nezištná pomoc jednoho zvířátka druhému v nouzi, nebo neúspěšný útok predátora? O to se teď hádají lidi na internetu poté, co lotyšský řidič natočil u Ogres nevšední situaci na silnici před sebou. Zastavil totiž před ježkem, kterému na první pohled pomáhala rychlejí přejít cestu do bezpečí vrána. Trpělivě ho usměrňovala a poštuchovala zobákem tak dlouho, než byl ježek v bezpečí na krajnici. Tak to viděla velká část uživatelů YouTube a jiných kanálů.

„Vrána se takovými tvory živí, neexistuje, aby ježečka jen tak nevinně a dobrosrdečně převáděla přes cestu. Co na první pohled vypadá jako pošťuchování zobákem, je ve skutečnosti útok, kdy se mu snaží dostat na břicho, kde má měkčí tkáň. Já vrány miluju, ale jsou to opravdu nelítostní agresoři,“ uvedla do komentářů M. Darina. A uživatel s nickem Jon B se k ní přidal. „Není to žádná zvířecí selanka. Ta vrána mu jde po břichu a po očích!“Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.