Ladislav (21) vyrůstal v děcáku: Bude fotografem celebrit? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 31. května 2023

Svátek slaví Kamila, zítra Laura

Ladislav (21) vyrůstal v děcáku: Bude fotografem celebrit?

Portrét od Ladislava si pořídil samozřejmě i herec Jiří Mádl.
Portrét od Ladislava si pořídil samozřejmě i herec Jiří Mádl. (Foto Aha! – Dan Černovský, Ladislav Rostaš )

Život se s ním nemazlil. Matka se o něj přestala starat ve třech letech, a Ladislav Rostaš (21) tak vyrůstal v dětském domově. Nyní je ale i díky pomoci herce a režiséra Jiřího Mádla (33) o krok blíže svému snu stát se fotografem celebrit.

„Rád bych, aby za mnou celebrity chodily do ateliéru. Bylo by skvělé také fotit jejich svatby či módní přehlídky,“ říká Ladislav Rostaš, který už fotil na přehlídce módní ikony Beaty Rajské (57). Na svůj sen a živobytí si vydělává brigádami v lahůdkách a zároveň studuje na zahradníka na učilišti v Jirkově.
Od minulému roku, kdy o něm Aha! psalo, se mu splnilo přání vyfotit bývalou Miss World Taťánu Gregor Brzobohatou. Ve středu pak měl další důvod k radosti. Od ArteFondu Jiřího Mádla a společnosti Yourchance dostal v Praze nový zrcadlový fotoaparát. „Všem moc děkuji za ohromnou pomoc,“ řekl dojatý Ladislav a první celebritou v hledáčku jeho nového aparátu se stal právě Jiří Mádl.

Žil bez rodičů
Ladislav nikdy nepoznal otce, matka se o něj přestala starat ve třech letech a on tak vyrůstal v dětském domově ve Vysoké Peci. Naposledy mámu viděl v deseti, když potřeboval souhlas k cestovnímu pasu. Po dovršení plnoletosti o něj však nečekaně projevila zájem. „Vycítil jsem však z jejích slov, že by mě k sobě vzala, ale spíš jako zdroj peněz,“ říká mladík. Ten se od roku 2016 podílí na projektu Začni správně, který integruje mladé lidi z dětských domovů do dospělého života.Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.