Mstili se za ztrátu domku? Jeho noví obyvatelé popsali: Feťáci nám upálili čtyři psy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 26. května 2022

Svátek slaví Filip, zítra Valdemar

Mstili se za ztrátu domku? Jeho noví obyvatelé popsali: Feťáci nám upálili čtyři psy!

Pavel J. u vyhořelého domku.
Pavel J. u vyhořelého domku.  (Foto Aha! – Zdeněk Matyáš, Facebook)

Zapálili drážní domek, pak neznámí pachatelé chytili čtyři psy, brutálně je zbili a hodili je do plamenů. Hasiči už pak našli jen ohořelá tělíčka. Tlapky měli pejsci údajně svázané dráty. 

Majitelé psů z jejich zabití podezírají partu narkomanů z Adamova a okolí. Ta totiž po přestavbě bývalého drážního domku na chatku přišla o »základnu«. 

Hodili je zpátky

Feťáci slibovali novým obyvatelům pomstu. „To není žádným tajemstvím, mluvili o tom veřejně. Slyšela to řada svědků. Z hořící chaty se psi dostali ven, ale někdo je hodil zpátky. Měli kolem nohou i dráty,“ tvrdí Pavel J., který v chatě přebýval spolu se sestrou Janou a jejím přítelem Davidem. Vdobě útoku ale byli v práci.

Případ řeší policie

Ke žhářskému útoku došlo v polovoně září. Policie potvrdila, že případ šetří s podezřením na poškození cizí věci a týrání zvířat. „Vyslýcháme okruh osob, které mají k objektu z minulosti vztah,“ potvrdil policejní mluvčí Bohumil Malášek. Nikomu však zatím nebylo sděleno obvinění.Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.