Uprchlý »mistr převleků« Petr Wolf: Zase se ho nedaří najít | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Uprchlý »mistr převleků« Petr Wolf: Zase se ho nedaří najít

Někdejší poslanec za ČSSD Petr Wolf se se sociálními demokraty rozešel ve zlém. A po odsouzení prchl z Česka.
Někdejší poslanec za ČSSD Petr Wolf se se sociálními demokraty rozešel ve zlém. A po odsouzení prchl z Česka. (Archiv Blesku)

Jako by se po něm slehla zem. Úřady nemohou stále nalézt uprchlého exposlance Petra Wolfa (59, exČSSD). Poslední zprávy o jeho pobytu jsou z května. A kde byl? V daleké Paraguay.

Podle zjištění se úřadům nedaří exposlanci doručit příkaz o předběžném zadržení. A to po něm pátrají po celé jižní Americe. Wolf si totiž v Česku odsedět 6 let ve vězení za údajný podvod při získávání dotací. Jenže místo toho, aby šel »bručet«, raději utekl. Možná se i nyní v jihoamerických deštných lesích schovává převlečený za strom, jak to už jednou udělal. Alespoň podle svého tvrzení pro Právo z roku 2013. „Na četné dotazy vašich kolegů jsem nemohl odpovědět, neboť jsem v té době použil převlek stromu a místo rukou jsem měl větve. Bohužel se na mne ještě k tomu všemu uhnízdil datel, “ uvedl tehdy Wolf.

Přečtěte si
zadnice
10. 8. 2019 • 11:41

Chybí tady tajné služby a kriminálka před rokem 1989!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.