Krutá smrt pumpařky Jany Š. (†58): Tudy přišli grázlové vraždit! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. března 2023

Svátek slaví Arnošt, zítra Kvido

Krutá smrt pumpařky Jany Š. (†58): Tudy přišli grázlové vraždit!

Odtud mohli vrazi nepozorovaně sledovat pumpu i několik hodin.
Odtud mohli vrazi nepozorovaně sledovat pumpu i několik hodin. (Foto Aha! Karel Kopáč, David Malík, PČR)

Ve tmě si počkali na příležitost, pak chladnokrevně vraždili! Zatímco pozůstalí se musejí vyrovnávat se smrtí čepadlářky Jany Š. (†58), dvojice grázlů stále uniká. 

Dvojice zakuklenců v pondělí ve 2.36 hodin ráno zastřelila čerpadlářku Janu Š. kvůli deseti tisícovkám a kartonu cigaret na pumpě v Miřejovicích u Veltrus. „Od té doby jsme od lidí dostali řadu poznatků, které prověřujeme,“ řekl Aha! policista Pavel Truxa. Stále ale vyšetřovatelé prosí ty, kdo mohli v daném čase místem projíždět a zahlédnout neznámé osoby či vozidla, aby se přihlásili na linku 158. Aha! přináší nové informace o možné trase pachatelů před i po činu, jímž navždy změnili osudy rodiny a přátel paní Jany. „Zasloužili by trest smrti!“ říkají sousedé. Manžel zavražděné jen zlomeným hlasem řekl Aha!: „Nezlobte se, nemůžu o tom mluvit...“

Příchod:
Dosud nezveřejněná teorie vyšetřovatelů je, že na místo činu přijeli autem, které nechali zaparkované u trati, odkud mohli sledovat dění na pumpě a pak se k ní vydat pěšky po silnici.

Útěk:
Po vraždě se kratší cestou k vozu vrátit přes pole, aby se vyhnuli kontaktu s projíždějícími auty. „I tuto možnost prověřujeme jako jednu z možných,“ potvrdil Truxa.Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.