Chlapec zdrhl mámě z čekárny u doktora | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 5. března 2024

Svátek slaví Kazimír, zítra Miroslav

Chlapec zdrhl mámě z čekárny u doktora

Chlapec zdrhl mámě z čekárny u doktora
Chlapec zdrhl mámě z čekárny u doktora (Foto scom)

Chvíle hrůzy zažila v Plzni matka chlapce (5) , který jí utekl z čekárny u lékaře. Všiml si ho řidič trolejbusu a kluk brzy skončil zpět v péči matky a ošetření u doktora neunikl.

Vše začalo v dětské Nemocnici u sv. Jiří v městské části Doubravka. Matka si tam při čekání odskočila na toaletu. Toho využil její syn a utekl. Z budovy si to zamířil k zhruba čtyři sta metrů vzdálené zastávce MHD. Mezitím už vyděšená matka volala na tísňovou linku policie. „Dala nám popis dítěte a my ihned rozjeli pátrání,“ popsala policejní mluvčí Hana Rubášová.

Čiperný hošík už ale v tuto dobu nastupoval do trolejbusu. Řidiči přišlo divné, že je na zastávce dítě samotné. „Zavolal strážníky. Ti si ho na další zastávce vyzvedli a vrátili se s ním zpět. Tady už byli policisté, těm dítě předali a za chvíli dorazila i vyděšená máma,“ řekla mluvčí strážníků Jana Pužmanová.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.