Američanka potratila a teď...Porodila šesterčata! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 28. ledna 2023

Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava

Američanka potratila a teď...Porodila šesterčata!

Chlapci: Layke Bryars, Blu Wellington, Tag Bricker  Dívky: Rivers McCall, Rayne McCoy, Rawlings McClaine
Chlapci: Layke Bryars, Blu Wellington, Tag Bricker Dívky: Rivers McCall, Rayne McCoy, Rawlings McClaine (Foto Facebook, ara)

Před jedenácti měsíci potratila a zhroutil se jí svět. Teď má Američanka Courtney Waldrop (35) ze státu Alabama zase důvod k radosti. A hned šestinásobný! Císařským řezem porodila tři syny a tři dcery. Ke třem dětem, jež měla už z dřívějška!

Doktoři chtěli zabránit komplikacím, a proto musel porod proběhnout již ve třicátém týdnu. Před zákrokem se otec Eric Waldrop (35) společně se synem Saylorem (9) a pětiletými dvojčaty Bridgem a Walesem u lůžka matky pomodlili.

Děti přišly na svět císařským řezem za pouhé čtyři minuty a podle zpráv rodiny se jim daří dobře. Radost z půltuctu miminek má rodina obrovskou, neboť Waldrop v minulosti prožila několik bolestných potratů (poslední letos v lednu). Právě proto brala hormonální léky, které způsobily, že jí v děloze »zahnízdilo« hned šest embryí. Doktoři chtěli některá odstranit, to však silně věřící rodiče nedovolili, protože se i přes počáteční strach z komplikací na velký přírustek do rodiny velmi těšili.Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.