Partnerku škrtil do bezvědomí: Probudila se u vykopaného hrobu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Partnerku škrtil do bezvědomí: Probudila se u vykopaného hrobu

Libor H. může v kriminálu strávit až 12 let.
Libor H. může v kriminálu strávit až 12 let. (Pavel Ryšlink)

Přítelkyni (33) bil, škrtil, a když upadla do bezvědomí, dokonce jí začal kopat na zahradě hrob. Teď u soudu hrozí Liboru H. (45) z Měrotína na Olomoucku dvanáctiletý trest.

„Měl jsem tě zabít už dávno,“ řekl prý při loňském útoku družce. Když se pak žena probrala z bezvědomí, zjistila, že leží na zahradě vedle jámy, kterou jí kopal jako hrob. To se stalo v červnu a přes děsivý zážitek partnerovi odpustila.

O čtvrt roku později ji napadl s nožem v ruce. Přitom pobodal muže, který se jí zastal. To už na místo dorazila policie a Libor H. putoval nejdřív na záchytku a poté do vazby.

U soudu včera útoky na ženu popřel. „Ohledně toho, co se stalo, bych chtěl dodat, že se to vůbec nestalo,“ uvedl na svoji obhajobu. Partnerka prý napadla jeho. Měla mu rozbít hlavu popelníkem a hodit do vany fén. „Naštěstí nefungovaly zásuvky,“ tvrdil.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.