Masakr na vánočních trzích: Šílenec vjel do davu lidí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 18. ledna 2022

Svátek slaví Vladislav, zítra Doubravka

Masakr na vánočních trzích: Šílenec vjel do davu lidí!

Uprchlík s kamionem najel do davu.
Uprchlík s kamionem najel do davu. (Foto: Reuters, EPA)

Na vánočních trzích v centrální berlínské čtvrti Charlottenburg se stala tragédie! Včera večer tam do davu najel nákladní vůz. Tento útok si vyžádal spoustu obětí.

Podle police počet mrtvých vzrostl na dvanáct a zraněných je 48, z toho část z nich je ve vážném stavu. Podle informací německých médií řídil nákladní vůz uprchlík z Afghánistánu nebo Pákistánu. Policie navíc ve voze našla mrtvého muže, který byl polským občanem.Přečtěte si
-bello-
21. 12. 2016 • 01:34

jity mně jich líto na mou duši není. Když se vezmou volební výsledky, takj Merkelovou volilo neskutečné množství Němců.Slibovala levné pracovmí síly, slibovala lepší zítřky.Přesně jak Hitler před mnoha lety.Němci jdou vždy za vůdcem jak slepí. A připomínám, že po nás chtěli kvóty, když jim došlo, že si budou vybírat a nechaj si tam ty vzdělávatelný a ne tuberácký ( nadneseně řečeno). Přesně tak to cítím i s Francií, špínou zemí, co zatahuje Evropu do šílenýho problému, který mohla řešit už před 40 lety. Čím víc se to na Západě porve, tím víc bodů pro zrušení Shengenu a naše bezpečí!

jity
20. 12. 2016 • 10:08

Slováci tvrdí, že pošlou vyjádření soustrasti Merkelové. Té mrše by měli občané Německa spíše vymáchat hubu v krvi nevinných občanů, kteří zaplatili životem za její blbost. Je mi to líto, že před Vánoci takové neštěstí, jak k tomu ty rodiny přijdou. K večernímu stolu se mají sejít bez svých milovaných.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.