6 tipů, jak ani v zimním počasí nezmrznout | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 24. června 2024

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

6 tipů, jak ani v zimním počasí nezmrznout

Zima přináší radost i starost o tělesné teplo.
Zima přináší radost i starost o tělesné teplo. (Foto: Scom)

Mráz za nehty, promrzlé nohy, to znají myslivci, lyžaři, bruslaři i ti, kdo prostě jen rádi brouzdají ve sněhu. Existují i jiné metody než tleskání a podupávání a Aha! pro vás našlo ty nejlepší vychytávky.

Polštářek na ruce
Pro romantiky se hodí hřejivý polštářek s třešňovými pecičkami. Stačí chvíle v mikrovlnce a můžete si ohřívat dlaně příjemným »hřejítkem« s potahem z bio bavlny.  
Cena: 69 Kč

Gelové náhražky
Pokud nemáte po ruce mikrovlnku, jsou pro vás alternativou hřejivé gelové polštářky, které fungují na základě chemické reakce. Doba ohřevu je přibližně 30 až 40 minut. Funkčnost lze znova obnovit povařením v horké vodě.  
Cena: srdce od 69 Kč, polštářek 79 Kč

Rukavice pro polárníky
Chcete mít ruce v teple a přitom zůstat akční? Řešením jsou vyhřívané rukavice v modelech vhodných na hory i na severní pól – a tomu odpovídají i ceny.
Cena: od 390 do 5000 Kč


Ohřívač nohou
Ohřívač nohou N-rit Feet je biologicky rozložitelný netoxický ohřívač, který po vyjmutí s obalu spustí oxidační proces, díky kterému vyvíjí teplo. Doba použití je až 6 hodin. Polštářky jsou anatomicky tvarované a do boty nebo na ponožku se přichytí samolepicí vrstvou.
Cena: 27 Kč/ks

»Horké« ponožky
Termoponožky zná každý, teď můžete postoupit do dalšího levelu a pořídit si ponožky vyhřívané. Ponožky, které fungují na baterie a udrží nohu v teple několik hodin, se prodávají i v luxusních variantách s dobíjením a regulací teploty.
Cena: 600 až 5000 Kč

Vložky do bot
Nohy v teple vám udrží i vyhřívané vložky do bot. Vybrat si můžete z mnoha modelů, včetně vložky Therm ic Sole Classic
Cena: 500 KčPřečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.