Řídil autobus plný lidí a dostal infarkt! Život mu zachránil policista | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Řídil autobus plný lidí a dostal infarkt! Život mu zachránil policista

Řidič autobusu dostal při jízdě infarkt a narazil do stromu.
Řidič autobusu dostal při jízdě infarkt a narazil do stromu. (Foto Aha! – David Malík, Týdeník policie)

Infark! Řidič náhle zkolaboval a s autobusem plným lidí vjel do protisměru a zastavil až nárezem o strom (Aha! informovalo). Jako první na místo neštěstí v Klánovicích u Prahy dorazil policista Karel Plechatý a zachoval se jako opravdový hrdina! Zachránil šoférovi život.

Neváhal a začal hned s resuscitací řidiče, jemuž nepravidelně tlouklo srdce a opakovaně upadal do bezvědomí. Jen díky jeho pomoci přežil. Záchranka ho už ve stabilizovaném stavu spolu s dvěma lehce zraněnými cestujícími odvezla do nemocnice.

Syn zachráněného řidiče je z celé situace dojatý a všem za záchranu tatínka děkuje: „Chtěl bych poděkovat všem zúčastněným složkám, svědkům, cestujícím a pánům policistům, kteří neváhali a pomohli zachránit život mému otci. Ještě jednou díky a velký respekt!“ napsal Týdeníku policie.

 

Karel Plechatý zachránil život řidiči autobusu.

Přečtěte si
-bello-
19. 12. 2015 • 21:23

Policajti jsou u nás mizerně placení a přesto to dělají.Vadí mi, že ani po 26 letech jim naše vlády nevybudovaly lepší podmínky .

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.