POZOR! Další trik Šmejdů: Berou lidem krev, aby prodali zázračný náramek! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

POZOR! Další trik Šmejdů: Berou lidem krev, aby prodali zázračný náramek!

Díky filmu Šmejdi zjistila většina lidí v republice, že prodejci na předváděcích akcích jsou opravdu ŠMEJDI!
Díky filmu Šmejdi zjistila většina lidí v republice, že prodejci na předváděcích akcích jsou opravdu ŠMEJDI! (Foto: ara)

Nedají si pokoj a nedají! Šmejdi, kteří prodávají nesmyslně předražené a mnohdy nefunkční zboží, vymysleli další fígl na důvěřivé seniory. Nabízí speciální náramky, které léčí červené krviny. Při prezentaci dokonce lidem odebírají krev!

Senior Miloslav (83) vyrazil na předváděcí akci společnosti Bio Natural Medical do pražských Holešovic. Tam šmejdi nabízeli zázračný výrobek – náramek ve tvaru hodinek, který podle nich umí zabránit vzniku mozkové mrtvice nebo srdečního infarktu, a dokonce má také pomáhat od vysokého tlaku a senné rýmy! Tento šmejdský zázrak má umět ozdravit červené krvinky v těle.


Prodejci podle zjištění Českého rozhlasu na důvěřivé seniory vymysleli past, kdy demonstrují účinky produktu. „Lidem, kteří měli zájem, brali krev. Dali kapku na sklíčko a to dali pod mikroskop. Pak to promítli na plátno a najednou zázrak – ty krvinky byly od sebe a bylo to v pořádku. Každého to tak šokovalo a zhypnotizovalo, že tomu věřil. Šel jsem tam s určitou nedůvěrou, ale oni to mají tak rafinovaně udělané,“ svěřil se Miloslav. Šmejdi náramek označují za laserovou terapii a prodávají ho za 50 tisíc korun.

Autor:  tho

Přečtěte si
-bello-
10. 10. 2015 • 23:10

honza54

frannes
10. 10. 2015 • 19:29

Ponechme stranou nesmyslnost účinku jakéhosi náramku na krvinky, to by mělo každého napadnout , spíše vidím, že by se na ty šmejdy dalo jít přes to kdo a za jakých okolností může dělat odběr krve pokud to není odběr jako pro diabetes , tedy kapka z prstu. Pokud by takový zákrok na žíle prováděla osoba bez odborné způsobilosti ,dalo by se to považovat za ohrožení zdraví a aktéry trestat. Jinak ale aktivita šmejdů patrně poklesla , již dlouho v poště žádná pozvánka nebyla (stejně putovala do krabice na letáky) , taky snad skoro každý senior má příbuzné (děti) a ti by ho měli varovat, dobré jsou místní vyhlášky zakazující podomní prodej, nejhorší je něco objednat u sebe doma.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.