Neuvěřitelné! Čáp záletník propadl komínem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 5. prosince 2022

Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš

Neuvěřitelné! Čáp záletník propadl komínem!

Z čápa bílého se načas stal čáp černý!
Z čápa bílého se načas stal čáp černý! (Foto Aha!: Jana Gogová, HZS)

Čáp záletník tvrdě doplatil na své choutky. Na třicetimetrovém komíně ve Starém Městě nedaleko Uherského Hradiště sváděl cizí samičku.

 V tu chvíli ale přiletěl její partner a soka v lásce srazil do hlubin komínu. „Když jsem to uviděl, hned jsem volal linku 150. Hasiči byli na místě snad do pěti minut,“ popisuje očitý svědek Lubomír Ryšánek. Pro čápa se štolou mezi kotelnou a komínem vydal jeden z hasičů. Špinavého opeřence, který propadl až dolů, vytáhl a pozpátku se po čtyřech se zvířetem v rukou vrátil ven.

Video se připravuje ...

„Oba zůstali nezraněni, ale úplně špinaví,“ usmíval se mluvčí zlínských hasičů Libor Netopil. Hasič putoval pod sprchu, jeho oděv rychle do pračky. Podruhé narozený čáp do Záchranné stanice pro zvířata v Buchlovicích.

Video se připravuje ...Autor:  jg

Přečtěte si
radsab
7. 8. 2015 • 11:30

Já už myslel že to platí jen pro nás mužský. Jak vidno, tak i živočišná říše toho není ušetřena. Ach, ty holky jsou tak hezký, zvlášť u vody...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.