Roztleskávačky si MS i přes náročné podmínky užívají: Pro peníze to neděláme! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 6. prosince 2023

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Roztleskávačky si MS i přes náročné podmínky užívají: Pro peníze to neděláme!

Lídr skupiny Barbora si i při náročné práci drží úsměv na tváři.
Lídr skupiny Barbora si i při náročné práci drží úsměv na tváři. (Foto Aha!: Martin Sekanina)

Za jeden den si vydělají tisícovku, takže si během 15 hracích dnů na MS přijdou na slušné peníze. Roztleskávačky však žijí tím, že je to jejich jediný šampionát v kariéře.

„Je to pro nás dobré přilepšení, ale pro peníze to určitě neděláme, baví nás to, a když si tím i něco vyděláme, tak je to super,“ řekla Aha! Barbora (24) z Prague Stars Cheerleaders, které působí na pražských duelech. Stejně jako v Ostravě, kde roztleskávají dívky z Fit&Fun Cheerleaders, se během zápasů točí v O2 areně 24 slečen, v jednom zápase jich je v hledišti šestnáct.

„Kdybychom chodily na každý zápas, nedalo by se to zvládnout fyzicky ani časově. My jsme zvyklé už ze Sparty, že je to náročné, tady je navíc větší teplo a je tu horší vzduch,“ přiznala Barbora. Šampionát si přesto užívají. „Je tady vynikající atmosféra, takže nás to nabíjí, je to pro nás mnohem větší zábava. Ta roční příprava stála za to,“ smála se pohledná studentka.Přečtěte si
eisenbieger
9. 5. 2015 • 06:16

tak pro ne je to nejlepsi casting jak se dostat do nakyho lepsiho escortu ...ta jedna co je porad videt v telce ta uz se nemuze dockat pospazirovat kunditschu cizincum .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.