Kráska a zvíře: Žena si vzala jednookého otce své nejlepší kamarádky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 23. ledna 2022

Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena

Kráska a zvíře: Žena si vzala jednookého otce své nejlepší kamarádky!

Claire si svého prince našla, i když tak nevypadá.
Claire si svého prince našla, i když tak nevypadá. (Foto: Aha! - ara)

Většina žen sní o tom, že si vezme prince z pohádky, pro Britku Claire Dean (29) byl ale ideálem přesný opak. Zamilovala se do o 25 staršího otce své nejlepší kamarádky, který plešatí, má nadváhu a jen jedno oko!

Claire potkala svou životní lásku Jimmyho (54), když jí bylo 15. Podle vlastních slov se do něj ale zamilovala až o dva roky později. Když se Jimmy rozvedl, nastěhovala se k němu jako chůva a pomáhala s domácností i dětmi. Odmítala veškeré nápadníky svého věku a čekala, až si jí její vyvolený všimne. Dohromady se dali o měsíc později a Jimmyho děti i Claiřiny rodiče se vztahem, překvapivě souhlasili.

V roce 2006 ji požádal o roku a o tři roky později si ho Claire vzala, i když po úrazu přišel o oko. Přátelé jim teď přezdívají Kráska a zvíře, jí to ale vůbec nevadí. „Vím, že to bude těžké, až bude Jimmy starý, ale nejsem hloupá, postarám se o něj,“ prohlásila Claire,které se v lednu minulého roku se jim narodil Jimmy jr..
Přečtěte si
zwil
9. 2. 2015 • 08:57

To dlouho nemusela ostatní nápadníky odhánět, když si jí všiml hned po měsíci...to je zase blábol, vy ubožáci. Jí, se jim narodilo, čtěte to aspoň po sobě! Nedokážete napsat větu, aby v ní nebyla chyba. Navíc tam o nějaké nejlepší kamarádce není zmínky, akorát, že se po rozvodu starala o děti.

ararat
27. 1. 2015 • 12:49

skutečně,ale kdyby jsi to nenapsala ani bych si to neuvědomila...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.