Zrůdnost! Miminko přežilo dva dny ve křoví - nahé, spálené a pokryté hmyzem..... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 26. května 2022

Svátek slaví Filip, zítra Valdemar

Zrůdnost! Miminko přežilo dva dny ve křoví - nahé, spálené a pokryté hmyzem.....

Děťátko se pomalu zotavuje.
Děťátko se pomalu zotavuje. (Foto: Aha! - ara)

Otřesný případ krkavčí matky otřásl městem Iława na severu Polska. Jolanta Czarnecka (30) si při noční směně »odskočila« porodit dítě, které nechala ve křoví a pak se jakoby nic vrátila do práce. Holčička jako zázrakem přežila 2 dny pekla.

Jolanta byla v sedmém měsíci těhotenství, které však úspěšně maskovala. Nosila volné oblečení a zvídavé dotazy na rostoucí břicho odbývala tvrzením, že přibrala. Dítě totiž nechtěla. Když na ni během noční směny na krůtí farmě u Iławy, kde pracuje, přišly kontrakce, nenápadně si odskočila k nedalekému poli. V houštinách u plotu tam porodila holčičku, kterou pohodila do křoví a pak se v klidu vrátila na farmu.


Jolantin šéf si naštěstí všiml, že je od krve a přes její protesty ji dovezl do nemocnice. Doktoři pochopitelně ihned poznali, která bije a protože se zrůdná matka k porodu nechtěla přiznat, zavolali policii. Ta byla po mnoha hodinách výslechů úspěšnější, ale Jolanta nadále nechtěla říct, kde děťátko nechala.
Uběhly dva dny, než policie holčičku našla. Nevážila ani jeden kilogram, byla těžce dehydrovaná, pokrytá hmyzem a protože byla celou dobu nahá, tělíčko měla ve třicetistupňových parnech celé spálené! Jako zázrakem však byla naživu.
Zrůdné matce teď hrozí 5 let kriminálu.Přečtěte si
prroud
3. 8. 2014 • 13:55

.........to ani nejde komentovat.......

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.