Smutný pohled: Vandě Hybnerové (45) se po rozvodu vyplnily nejtemnější obavy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 2. července 2022

Svátek slaví Patricie, zítra Radomír

Smutný pohled: Vandě Hybnerové (45) se po rozvodu vyplnily nejtemnější obavy!

Na vzhledu Vandy Hybnerové se rozchod s Rašilovem podepsal.
Na vzhledu Vandy Hybnerové se rozchod s Rašilovem podepsal. (Foto: showpix)

Jak se říká, stav duše se člověku zrcadlí ve tváři. Pokud je to pravda, nebude na tom Vanda Hybnerová (45) příliš dobře. Krach vztahu s hercem Sašou Rašilovem (42) po dvaceti letech společného soužití nechal šrámy na duši větší, než by se mohlo zdát. Nedávno byla vyfocena cestou do divadla a nevypadala příliš v pohodě.

Vando, postarej se!

Když letos v únoru definitivně prasknul vztah Rašilova s milenkou, nežil již herec s manželkou a dcerami společně na jejich statku, ale v malém pražském bytě a de facto na zapřenou. Rodina totiž o jeho pobytu neměla informace. Starost o nemovitost na Vysočině a zvířata tak zůstal na krku Vandě Hybnerové, stejně jako výchova obou dětí.


Noční můra realitou

Přitom největší strach měla Vanda z toho, aby dcery Josefína a Antonie nevyrůstaly v neúplné rodině, tak jako to zažila sama. Trvalo dlouho, než se usmířila s otcem Borisem Hybnerem (72), jemuž rozchod s matkou dávala za vinu. Kdysi se nechala slyšet: "Zestárnout vedle svého muže považuju za vyhraný boj. Nechci být sama." A nyní je právě tahle prohra bolestí, která herečku v nitru užírá.Přečtěte si
marietherese
1. 9. 2014 • 11:39

Proč do ní "kopete"? Většina příspěvků je hnus! Nikdo z nás neví, co zlého ho může v životě potkat a já věřím na boží mlýny.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.