Vlaďka Řepková: Kašle na exekutora! Rozhazuje za luxusní dovolenou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 31. května 2023

Svátek slaví Kamila, zítra Laura

Vlaďka Řepková: Kašle na exekutora! Rozhazuje za luxusní dovolenou!

Na sociální síti provokuje fotkami z dovolené.
Na sociální síti provokuje fotkami z dovolené. (Foto Aha! – Jan Tůma, David Malík, Facebook)

Otrnulo jí! Měsíc po uvalení exekuce na fotbalistu Tomáše Řepku (40) si jeho manželka Vlaďka Řepková (32) zaletěla i s dcerou Viktorkou (8) do Egypta. Místo aby šetřila na finanční vyrovnání s exekutorem, kterého srazila autem, rozhazuje u moře!

Když prý omylem najela na exekutora, který přišel zabavit majetek jejího muže kvůli dluhům na alimentech, byla jak uzlíček nervů. „Já jsem ho neviděla,“ řekla tehdy Aha!. Exekutorská komora jí přesto vrátila úder. „Na útočníka je podáno trestní oznámení pro ublížení na zdraví a maření úředního výkonu,“ píše se v prohlášení Exekutorského úřadu Praha 5.


Měsíc po nehodě to ale vypadá, že modelka na záležitost zapomněla. Řepka zaplatil vše, co dlužil. Auto i jiné věci exekuční úřad vrátil. Na sraženého muže si Vlaďka ani nevzpomene. Místo toho, aby se s právníkem připravovala na možný soud nebo mimosoudní vyrovnání, dopřává si opalování v Egyptě.

Tři roky v base?
„Pokud by náraz do exekutora nebyl prokázán jako trestný čin, tudíž nebyl úmyslný, bude se celá věc řešit jako ublížení na zdraví z nedbalosti. Za to by obviněné hrozil až rok odnětí svobody. Pokud by se prokázalo úmyslné ublížení, hrozil by jí trest od šesti měsíců až na tři roky,“ řekl Aha! advokát Jan Černý.Přečtěte si
prroud
27. 6. 2014 • 10:41

Pravdou je,ze zrovna alimenty,navic jeste kdyz na ne mam,bych platil bez problemu,vzdyt je to pro decko........nicmene exekutory v dnesni podobe s nasima predpisama bych obecne,proste zrusil a jeste by byli moc radi,kdyby se nehoupali po kandelabrech vedle vlastizradny "radobyvlady" ktera jim umoznuje sproste krast a nicit lidi!

j-a-n-a
26. 6. 2014 • 20:29

Pokud někdo vytrubuje do novin,že schválně natruc neplatí alimenty uložené soudem,tak čemu se pak diví,že na něj dojdou exekutoři??? Já se jich v žádném případě nezastávám,myslím exekutorů,ale opravte mě někdo,pokud k někomu dojdou do domu exekutoři,tak než tak učiní,nepřijdou náhodou dlužníkovi nějaké upomínky??? No nezlobte se na mě,ale pokud neplatím a nevěnuji pozornost ani upomínkám,no tak čemu se jako diví???

prroud
26. 6. 2014 • 17:48

Vsak je na svete jen jednou!!! At si exekutori vymahajici natiskly penize vytvoreny bankama z niceho,skocej do zdi a jsou radi ze je nepostrilime! I kdyz co neni,jeste muze bejt! Kez by.........

mandat
26. 6. 2014 • 16:11

Preji ji,aby si Repka co nejdrive nasel nahradu. Nevyplaci se nechavat ho samotneho.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.