Vlaďka Řepková: Kašle na exekutora! Rozhazuje za luxusní dovolenou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Vlaďka Řepková: Kašle na exekutora! Rozhazuje za luxusní dovolenou!

Otrnulo jí! Měsíc po uvalení exekuce na fotbalistu Tomáše Řepku (40) si jeho manželka Vlaďka Řepková (32) zaletěla i s dcerou Viktorkou (8) do Egypta. Místo aby šetřila na finanční vyrovnání s exekutorem, kterého srazila autem, rozhazuje u moře!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

j-a-n-a
26. 06. 2014 20:29

Pokud někdo vytrubuje do novin,že schválně natruc neplatí alimenty uložené soudem,tak čemu se pak diví,že na něj dojdou exekutoři??? Já se jich v žádném případě nezastávám,myslím exekutorů,ale opravte mě někdo,pokud k někomu dojdou do domu exekutoři,tak než tak učiní,nepřijdou náhodou dlužníkovi nějaké upomínky??? No nezlobte se na mě,ale pokud neplatím a nevěnuji pozornost ani upomínkám,no tak čemu se jako diví???

prroud
27. 06. 2014 10:41

Pravdou je,ze zrovna alimenty,navic jeste kdyz na ne mam,bych platil bez problemu,vzdyt je to pro decko­....­....nic­mene exekutory v dnesni podobe s nasima predpisama bych obecne,proste zrusil a jeste by byli moc radi,kdyby se nehoupali po kandelabrech vedle vlastizradny "radobyvlady" ktera jim umoznuje sproste krast a nicit lidi!

prroud
26. 06. 2014 17:48

Vsak je na svete jen jednou!!! At si exekutori vymahajici natiskly penize vytvoreny bankama z niceho,skocej do zdi a jsou radi ze je nepostrilime! I kdyz co neni,jeste muze bejt! Kez by.........

mandat
26. 06. 2014 16:11

Preji ji,aby si Repka co nejdrive nasel nahradu. Nevyplaci se nechavat ho samotneho.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.