Poznali byste ji? Exmanželka Lumíra z ULICE se radikálně změnila! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 28. května 2022

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Poznali byste ji? Exmanželka Lumíra z ULICE se radikálně změnila!

Tereza Bebarová jako Světlana ze seriálu Ulice a nyní ve filmu Babovřesky 3.
Tereza Bebarová jako Světlana ze seriálu Ulice a nyní ve filmu Babovřesky 3.  (TV Nova, Babovřesky )

Z nesmělé Světlany Lumírové se stala žena s vizáží drsné obchodnice. Padnoucí kostýmek, uhlazený drdol, brýle a nekompromisní pohled. Co se to s herečkou Terezou Bebarovou (39) stalo?

Ačkoliv herečka dlouhou dobu zářila na divadelních prknech, diváci si stále nejvíce vybavují jako Světlanu Nyklovou z nekonečného seriálu Ulice. Tam několik sérií představovala Světlanu, provozní nočního klubu ukrajinského původu, později manželku jedné z hlavních postav Lumíra Nykla.

Její role byla v roce 2012 na rok přerušena, ale bylo to bylo kvůli velmi příjemným povinnostem. Tereza se věnovala mateřství a vychovávala malou dcerku Klaudii. V Ulici působí Bebarová na diváky jako sympatická a nesmělé žena se smutným pohledem. Na posledních fotkách ale vypadá jako tvrdá obchodnice, co se stalo? Za celou změnou může režisér Zdeněk Troška. Ten si totiž herečku vyhlédl do nového filmu Babovřesky 3. Jakou roli si pro ní v takovém oblečku asi přichystal?Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.