Dnešní pohřeb Ivety Bartošové: Pochovají ji v kostýmku, ale nikdo ji nesmí vidět! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 6. prosince 2022

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Dnešní pohřeb Ivety Bartošové: Pochovají ji v kostýmku, ale nikdo ji nesmí vidět!

Ivetu Bartošovou pohřbí v kostýmku. Rakev bude zapečetěna.
Ivetu Bartošovou pohřbí v kostýmku. Rakev bude zapečetěna. (Aha! - Martin Přibyl, R. Souček, koláž Ahaonline.cz)

Skoro dva týdny ode dne, kdy Iveta Bartošová (†48) skočila pod vlak, se konečně vydá na svou poslední cestu! I přes předpokládanou neúčast rodiny dnes odpoledne proběhne ve strašnickém krematoriu zpěvaččin pohřeb.

I když Josef Rychtář (56) chtěl původně velký obřad a přál si Ivetu obléci do svatebních šatů, vše bude nakonec jinak. Pohřeb bez účasti veřejnosti a médií se uskuteční podle informací deníku Aha! dnes ve 14:40 hodin. Zpěvačka bude oblečena do šedohnědého kostýmu, který ale nikdo ani koutkem oka nezahlédne. Rakev s ostatky tragicky zesnulé Bartošové je totiž zapečetěna. „Pozůstalí si zesnulou nebudou moci prohlédnout. Pokud by o to vdovec projevil zájem, musel by o to požádat úřední cestou. Tím by ale došlo k časovým průtahům,“ řekl Aha! dobře informovaný zdroj.

Vdovec je udiven, že poté, co rozeslal synovi zpěvačky Arturovi (17), jeho otci Ladislavu Štaidlovi (69), mamince Ivety Svatavě (74) a jejím sourozencům Ivaně (48) a Lumírovi (50) SMS s informacemi o pohřbu, nikdo mu neodpověděl ANO ani NE. „A co bych mu také odpovídala? To, co po Ivetině smrti předvedl, mluví snad za všechno,“ řekla deníku Aha! Arturova chůva Golda Dvořáková (61), která zprávu také dostala, protože ji Iveta považovala za člena rodiny.Přečtěte si
hejhej
13. 5. 2014 • 22:19

denia: Hlavně Rychtářovi, co mu Iveta za jeho "lásku" připravila k narozeninám.

denia
13. 5. 2014 • 12:14

relikvie může zahodit,šaty spálit,ale tenhle pohled by nikdy nezapomněl.A prosím,přestaňte o něm už psát,to bude pro něj nejhorší - zvykl si na pozornost medií a nedokáže se bez toho už obejít.

denia
13. 5. 2014 • 12:08

Není na světě člověk ten,aby vyhověl lidem všem - to je stáré známé přísloví. Kdyby na pohřeb, za daných okolností, šel,bylo by to špatně.A když nešel,je to špatně také.Přestaňte kritizovat a respektujte právo volby pro každého svéprávného.

denia
13. 5. 2014 • 12:02

Těm,co kritizují,že se na ni nemohli v rakvi podívat,těm bych ten pohled vřele dopřála.

hejhej
13. 5. 2014 • 09:56

fionora: Rychtář byl manžel pouze 7 měsíců a že Iveta spáchala sebevraždu v den jeho narozenin o něčem vypovídá. Pohřeb organizoval aniž by se s jejími nejbližšími domluvil, jenom rozeslal SMSky.Nejbližší rodina, což byla matka, Artur a sourozenci se s Ivetou rozloučili v tichosti, bez tyátru . Vůbec se jim nedivím, že se Rychtářovy šaškárny, včetně trapného parte s babičkou nezúčastnili.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.