Monika Kvasničková z My všichni školou povinní: Zničily ji deprese a alkohol! S Krampolem byli milenci! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 30. září 2022

Svátek slaví Jeroným, zítra Igor

Monika Kvasničková z My všichni školou povinní: Zničily ji deprese a alkohol! S Krampolem byli milenci!

Moničin vztah s Jiřím Krampolem nikdy nebyl žádným tajemstvím.
Moničin vztah s Jiřím Krampolem nikdy nebyl žádným tajemstvím. (Foto Česká televize a ara)

Třináct let je Monika Kvasničková (44) čistá. Alkohol, deprese a trauma z dětství se ale nevratně odrazily v její tváři. Ona ale nepřestává věřit, že ode dna se na počátku tohoto tisíciletí odrazila.

Byla hýčkanou dcerunkou a díky rolím v seriálech mohla mít vše, na co si ukázala. Málokdo tušil, že Alenku Hajskou ze seriálu My všichni školou povinní trýzní smutek. „Když jí byly tři roky, zemřela jí mladší sestra. Udusila se peckou od hroznového vína. Otec se po nehodě bál být s Monikou sám, aby se jí také něco nestalo. To ovlivnilo jejich vzájemné vztahy, odcizili se,“ vypráví 13. komnata, kterou Česká televize uvede 2. května.

Pubertu měla Monika divokou a dospívání jakbysmet. Ve dvaceti šla z filmu do filmu a také z hospody do hospody. Pak odjela do Států a posléze do Indie, kde se bláznivě se zamilovala. Narodil se jim syn. Když byly Simonovi (20) tři roky, partnera Moniky zavřeli za pašování a držení drog. A tehdy se Moničin kolotoč opilosti a depresí začal roztáčet na plné obrátky. Do toho procházela milostným vzplanutím se ženatým a o 30 let starším Jiřím Krampolem (75). „Monika věděla, že to nezvládne, proto se rozhodla pro léčení, což znamenalo odloučit se od syna, který zůstal u její maminky. Protialkoholní léčba byla úspěšná a Monika se zase vrátila k hraní a seznámila se svým současným manželem, s nímž založila rodinné centrum pro rozvíjení kreativity dětí,“ prozrazuje zdroj.Přečtěte si
ferdinand6
21. 4. 2014 • 17:30

Přišlo mi zvláštní, že najednou tak zmizela.

ivoadler
21. 4. 2014 • 08:59

Umělci, náš vzor.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.