Proč zkuřka Sámer utíká z ČR? Počůraná Nikol se spustila s jiným! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Proč zkuřka Sámer utíká z ČR? Počůraná Nikol se spustila s jiným!

Počůraná Nikol na Sámera zapomněla, má teď nový vztah.
Počůraná Nikol na Sámera zapomněla, má teď nový vztah. (Foto: Aha! - Ondřej Rybář, Facebook.com, koláž Ahaonline.cz)

Hluboké přátelství, které vznikalo mezi neúspěšnou soutěžící z reality show VyVolení a Hotel Paradise Nikol Trojanovou (24) a obdobně oblíbeným "umělcem" Sámerem Issou (28), utržilo ošklivou ránu. Poté, co dvojice vypadala jako slibný nový pár českého showbyznysu, jsou veškeré naděje jejich nepočetných fanoušků v troskách. Nikol rozevřela své srdce jinému a Sámer raději odlétá do teplých krajin zahojit se po neúspěšném lovu.

Rozverné děvče, které se proslavilo pospáváním v kaluži vlastní moči, a to doslova v přímém přenosu, nakonec Sámerovi odolalo. Jestli si pěvec uvědomil, že by se hlubším propojením s Nikol mohl diskreditovat, či naopak šibalka dělala drahoty, až kouzlo prvotních sympatií opadlo, to se již nikdy nedozvíme. Jisté je, že frajerka má nový úlovek, což pospíchala rychle vyklopit Blesku.


S reportérem si dala dostaveníčko přímo na ledním stadionu, kde se nechala natáčet při svém krasobruslařském extempore. A hned se chlubila novým milencem. "Teď jsem někoho poznala, tak tři týdny zpátky. Poznáváme se, ale taková ta prvotní zamilovanost tam je. A hodně dobře bruslí, takže doufám, že tohle neuvidí. Vidím v tom velký potenciál," prozradila zlatokopka.
Teď jenom zbývá počkat, až praskne, kdo to je. Třeba nějaký zámožný hokejista, krasobruslař nebo zkrátka frajer, co ze všeho umí vybruslit. Sámer Issa zatím avizoval velkolepé turné s celým svým "týmem" po Dubaji. Má tam vystupovat celé tři měsíce. Jistě jsou tam na něho všichni zvědaví. Ale nechť, ať se zlatá mládež baví.

Přečtěte si
valena
2. 12. 2014 • 09:02

Hlásím, že v červnu na divadelňáku v HK jsem je viděla spolu.

valena
2. 12. 2014 • 09:02

Hlásím, že v červnu na divadelňáku v HK jsem je viděla spolu.

marie60
23. 1. 2014 • 11:21

marie60
23. 1. 2014 • 11:20

..já ji taky přeji aby se uchytila jako moderátorka a byla konečně šťastná. Nechápu, proč pořád BLESK s Aha nás musí donekonečna informovat, že se ve VV počurala.

marie60
23. 1. 2014 • 11:17

Minule jsem četla článek, že ta pornohvězda Silvie se k němu zas vrátila.Napřed na sebe nakydají špínu a pak se k sobě vrátí, to já teda nikdy nepochopím.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.