Počůraná Nikol zažívá venku peklo: Každý si ji spojuje s nahotou a výkaly! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Počůraná Nikol zažívá venku peklo: Každý si ji spojuje s nahotou a výkaly!

Těžký šok z prohry se smraďochem Jafarem pořádně zacloumal s egem Nikol Trojanové (23). Ona atraktivní, mladá, krásná a on velký, tlustý a sprostý. Na to se časem zapomene, na její zavrženíhodné močení na kobereček ale nejspíš nikdy. Má z toho obrovský strach, protože chce pracovat v mediích a taková loužička se v profesním životopise jen tak nevysuší.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

colombina
15. 11. 2013 10:29

moderátorka "čehokoliv" - třeba závodů v chcaní na ulici, to je tak jediné, pro co se hodí

nanela
02. 11. 2013 15:01

nechápu jak může dělat moderátorku vždyť neumí mluvit a chraptí co by chtěla moderovat leda ples v nějaké horní dolní je sice pohledná ale blekotá jak školačka přesně jak jí řekl Vladko pionýrka prvně by měla chodit někam na řeč a nemá ani slovní zásobu

defakto
31. 10. 2013 20:13

....... to se divím , že Nikol nikde nedělá a nechá se živit svou mámou. Mladá , zdravá a líná. Má vysoké cíle , chce dělat v médiích , ale takových holek je moc , ty které to myslí vážně si proto dělají i odpovídající školu .

fanynka13
31. 10. 2013 17:21

Nikol je mlada holka a vetsinou se kazdy jednou poradne opije a pak uz si da sakra pozor, Nikol mela tu smulu ze se ji to stalo v priblbane vile Dejte ji uz pokoj sahnete si kazdej do svedomi jestli jste vseci byli vzdy dokonali a ze nepracuje taky neni pravda tesne pred nastupem do vily byla zamestnana jako recepcni v jednom fitku u Viktora.

jiznicechy
01. 11. 2013 06:36

Příliš jsem nepochopil, o čem by zdejší diskutující měli přemýšlet - zda by se rovněž neožrali a nepochcali v přímém přenosu? Nikol žádnou smůlu neměla - s alkoholem a svlékáním se přátelila již v hotelu Paradise, do vily ji snad nedovlékli násilím a malé dítě, aby si neuvědomovala následky toho, co dělá - to také není.

belaa
31. 10. 2013 09:58

jeste ze tam neni ta jeji sestra ta by to tam vytrhla.nikolo uz tahni do prace jako uklizecka by ti to sluselo

belaa
31. 10. 2013 09:55

tak ta nikol by mela jit do prace.ona si mysli ze je krasna.je to blbka na entou.nudna.at tahne do pekel.dobre ze vypadla

adeso
31. 10. 2013 09:53

Nikola je typický produkt této doby. Mladí, zdraví, ale práce je poslední varianta obživy po smrti rodičů. Vymést všechny žumpoidní soutěže, všude se svléct, pozvracet, podělat a nejlépe zasouložit. Být matkou tak bych jí hnala do fabriky. Pravdou je, že tam, kam míří se to těmi kur..vič...mi jen hemží. To spíš mi míň vadí hubou spostý Jafar, tahle je sprostá povahou.

setug
31. 10. 2013 19:00

Přesně tak. Nikol nemá v hlavě nic jiného než být konferenciérkou nebo něčím podobným. Jen tomu přizpůsobuje svůj život, stejně jako její sestra a a matka. Opravdu typický produkt dnešní doby. To vadilo divákům To, že se pomočila vadí jen bulváru.

jerwo
31. 10. 2013 20:37

colombina
15. 11. 2013 10:31

adeso

trkic
31. 10. 2013 09:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

krisik22
31. 10. 2013 09:17

Ráda bych připomenula, že to vytahujete jen vy. Já bych si na to vůbec nevzpomněla. Nikola mi byla sympatická.

adeso
31. 10. 2013 09:57

No vidite, a já být matkou tak zpytuji svědomí, kde jsem udělala chybu, že jsem vychovala takové zlé netáhlo

dzery
31. 10. 2013 08:23

Vyčuraná už je tak co kdyby zkusila pracovat.

janv
31. 10. 2013 06:37

Milé HAHa ve druhém článku píšete že VV č 4 dle váš váš hvězdný redaktor že Trapní VyVolení už diváky k smrti nudí a na vv se nikdo nedívá tak jak že každý si ji spojuje tak co je pravda když se na to nikdo nedívá nemůže si nikdo nic spojovat nebo HAHA v tom má HAHA bordel

jerry
31. 10. 2013 08:05

To je blábol. Ty bys mohl/a jít dělat redaktorku da Aha.

monikahans
31. 10. 2013 05:14

Snad každý toho někdy v životě vypil více než měl, ale dojít si na toaletu, to je základ. Jsou věci, které se nedají odpustit. Je to reflex. Ale zdá se, že slečna má reflexy někde jinde. Věřím, že sehnat práci pro ni bude těžké, že se s výsměchem bude potýkat těžko, ale zavinila si to sama. Na co by měla být pyšná je její matka, protože být mou dcerou, po tom, co předvedla, rozhodně bych se k ní neznala a ostudu, kterou připravila celé rodině by si musela tvrdě odmakat.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.