Herečka Dana Morávková: Promluvila o nevěře! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 1. února 2023

Svátek slaví Hynek, zítra Nela

Herečka Dana Morávková: Promluvila o nevěře!

Dana Morávková a Petr Malásek jsou spolu už 16 let!
Dana Morávková a Petr Malásek jsou spolu už 16 let! (Foto Aha! – Marek Pátek, Pavel Machan, Roman Souček, Zbyněk Pecák, Ladislav Křivan, Jan Tůma)

Seriálová hvězda Dana Morávková (41) patří bezesporu mezi neobsazovanější herečky u nás. Kromě natáčení seriálů se věnuje i divadlu a choreografii. Nebojí se, že se kvůli nedostatku času začne její manžel Petr Malásek (48) poohlížet po jiné ženě?

Dana Morávková se před televizními obrazovkami objevuje v roli doktorky Zdeny z Ordinace v růžové zahradě. Postavu, jež představuje, manžel dlouhodobě podvádí. Seriálová Zdena prý udělá všechno pro to, aby manžela získala zpátky. Co by však herečka udělala v reálném životě? „Já bych si takového muže nikdy nevzala,“ říká rezolutně Morávková v magazínu Sedmička.

„Jsem herečka, musím to zahrát. Nemusím čerpat inspiraci ze svého života pro všechno, co hraju. Inspirací je pro mne samotný scénář,“ odhaluje Morávková tajemství přesvědčivého výkonu.

Ani s žárlivostí si ve vztahu nedělá příliš těžkou hlavu. „Kdybych měla žárlit na každou zpěvačku, kterou Petr doprovází, nebo kdyby měl on žárlit na každého kolegu, se kterým hraju, nebo si dávám pusu, tak se z toho zblázníme. Máme se rádi a určitě si neděláme žádné scény,“ uzavírá herečka.Přečtěte si
herecka
9. 4. 2013 • 18:01

 na divadle žádný zázrak, je nepřirozená, i když se snaží. Nebýt laciných seriálů, nikdo by ji neznal. Úsměvné je, jak píše o tom, že by si nevěrného muže nevzala. Sama moc dobře ví, co má doma, maskuje to zcela zbytečně. Nevěra je bohužel součástí života především u herců a jiných umělců, takový už je život, mají nejvíce příležitostí. Doufám, že Morávková není tak naivní, že by věřila tomu, co říká.

zlobit
8. 4. 2013 • 14:00

Sohlas !!! Jsem na tom stejně.

barrra
8. 4. 2013 • 13:07

avion
7. 4. 2013 • 12:27

Ta by za peníze vlezla i do zadní části těla.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.