Hanychová se vzteká: Problémy s mámou Žilkovou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Hanychová se vzteká: Problémy s mámou Žilkovou!

Agáta s matkou Veronikou Žilkovou.
Agáta s matkou Veronikou Žilkovou. (Aha! – Martin Hykl, Marek Pátek, Martin Pekárek)

Agáta Hanychová (27) má zřejmě plné zuby rad matky Veroniky Žilkové (51). A to to celou dobu vypadalo, jako by porodník zapomněl přestřihnout pupeční šňůru. Holky na sebe byly fixované, jedna bez druhé neudělala ani ránu, Hanychová se v soukromí zcela podřizovala mamince. Tomu všemu je nejspíš konec!

Může za to Agátin současný přítel Jakub Prachař (29), se kterým je modelka údajně ochotna ukázat se na veřejnosti za honorář 100 000 Kč!

Agáta se nebojí ale ukázat v plné kráse i bez svého přítele. Když si nevezme podprsenku, klidně to podpoří volným svrškem. Ve středu prsa zase ukazovala jako na výstavce. To kdyby viděla maminka! Ta totiž dceru vždy kontrolovala a řídila.

Teď se však věci změnily a Agáta se nebojí říct svůj názor na matčinu přehnanou péči: když Veronika dceři  poslala esemesku s nějakou cennou radou, Agáta vybuchla: „Ježiši, tady zase radí moje matka ze života,“ procedila mezi zuby. A z její tváře bylo možné vyčíst, že ji textovka obtěžovala. Vedle stojící Petra Černocká (62) se ale nepřítomné Žilkové zastala: „Vždyť to myslí dobře.“ „Já vím, ale je to takové…,“ utrousila znechuceně modelka.

Kde jsou ty doby, kdy Agáta trávila veškerý volný čas s maminkou, řešila s ní veškerá trápení, jezdily na dovolené. Také otázce Agátiných partnerů měla Veronika vždy významné slovo. Je možné, že Hanychová s příchodem Prachaře dostala nový impuls a začala se z matčina vlivu vymaňovat...Přečtěte si
ivoadler
21. 10. 2012 • 10:34

Dobře ví, kdy má co ukázat. Takových modelek bychom měli mít víc. Modelka, která řekne, já jí neukážu ani za milion, patří do kláštera.

hillaarkaa
21. 10. 2012 • 09:01

Oxállis-méérdáális,kdyby sis tu svou rybinu občas vopláchla mohla bys také péércat-nejenom s nádražníma homeless

hillaarkaa
21. 10. 2012 • 09:00

Od starého,zablešeného,prašivého čokla celkem bezcenný blaf

lauratiger
20. 10. 2012 • 00:07

Žilková ji ztrapňuje a ovládá, a myslí si, že ji chrání. Ono to s tím jejich rozkolem nebude tak horké, vždyť s maminkou a Mirkem Dopitou strávila celé léto.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.