Angela Merkel: Dostala pivem za krk! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 25. září 2023

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Angela Merkel: Dostala pivem za krk!

Angele Merkelové číšník vylil piva za krk.
Angele Merkelové číšník vylil piva za krk. (reprofoto youtube)

Tomu se říká nechtěná sláva. Mladý číšník, který obsluhoval Angelu Merkelovou, na setkání Křesťanské demokratické unie ve východoněmeckém Demminu určitě nikdy nezapomene. Podlehl stresu a omylem vylil kancléřce za krk pět třetinek světlého piva.

Když chtěla Angela Merkelová  úspěšné setkání Křesťanské demokratické unie  zapít vychlazeným pivem, netušila ještě, co ji čeká. Zatímco se vesele bavila, číšník se k ní zezadu blížil s tácem naloženým pěti třetinkami světlého piva. Práci mu dost stěžovalo množství lidí, kteří v sále postávali a blokovali setu.

Když se s tácem konečně k Angele probojoval a chtěl konečně sklenice plné zlatavého moku servírovat, přišla studená sprcha. Pro Merkelovou doslova. Tác se najednou převrhl a všechen jeho obsah skončil političce za krkem. Mladý nešika nevěděl, jestli si má dřív utírat studený pot z čela nebo kancléřky krk.

Merkelová ale celou situaci ustála s grácií. Malému pozdvižení se zasmála a přešla trapas mávnutím ruky.

Video se připravuje ...

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.