Kdo pohořel na Havlově oslavě? Maláčová i Albrightová! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 31. března 2023

Svátek slaví Kvido, zítra Hugo

Kdo pohořel na Havlově oslavě? Maláčová i Albrightová!

Většina hostů zvolila tavé oblečení, včetně hvězdy večera Madeleine Albright
Většina hostů zvolila tavé oblečení, včetně hvězdy večera Madeleine Albright (David Kundrát, Karel Kopáč)

Velkolepá oslava 75. narozenin exprezidneta Václava Havla byla pro mnohé hosty příležitéstí k předvedení šatníků. Michaela Maláčová ani Madeleine Albrightová ale k ozdobám večera nepatřily.

Nejlépe oblečení hosté dorazili ze Slovenska. Herci Magda Vašáryová a Milan Lasica získali od čtenářů Ahaonline.cz 35% hlasů a s přehledem zvítězili. Na svém zevnějšku si dala záležet i exprezidentova manželka Dagmar Havlová, jíž stačilo 29% hlasů k druhému místu. Na oslavě zazářila také architekta Eva Jiříčná, která s 9% hlasů skončila v hlasování třetí.

Michaela Maláčová v centru současného umění DOX moc neoslinila, přestože její manžel Zdeněk Bakala Havlovu oslavu uspořádal. V hlasování získala pouhé jedno procento hlasů stejně jako vzácný zahraniční host Madeleine Albrightová.

Celé pořadí gratulantů najdete v galerii!

 

 Přečtěte si
bobina
5. 10. 2011 • 08:07

ale o setkání lidí,kteří si mají co říct a kteří se chtějí setkat a nikdo netestuje toho druhého jak je oblečený,to dělají jen pomlouvačné šmudly,místní drbny,a stylisti s m´dními kritiky a ti na takových oslavách chybí!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.