Chtěla Šeredová okopírovat Kate Middleton? Moc se to nepovedlo... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 17. srpna 2022

Svátek slaví Petra, zítra Helena

Chtěla Šeredová okopírovat Kate Middleton? Moc se to nepovedlo...

Podobnost s Kate? Moc se to nepovedlo...
Podobnost s Kate? Moc se to nepovedlo... (David Kundrát, Martin Hykl, Marek Pátek)

Po celkem skromném svatebním obřadu se zájem upnul na róbu Aleny Šeredové (33), v níž si vazala za manžela slavného italského brankáře Gigiho Buffona (33). A mnohým neušly jisté podobnosti s šaty Kate Middleton (29)...

Jediná svatba tento rok zajímala snad úplně všechny – královská svatba Prince Williama a Kate Middleton. Ta zvolila šaty od »domácí« návrhářky Sarah Burton z módního domu Alexander McQueen a inspirovala nevěsty po celém světě. Zdá se, že výjimkou není ani Alena Šeredová.

Teď už Alena Buffon se stejně jako Kate rozhodla zadat návrh a výrobu tuzemské návrhářce Camille Solomon. „Vybírala je tak dlouho, až jsem z toho byl nervózní. Do svatby chybělo jen pár dnů a jediný, kdo měl šaty jsem byl já,“ dělal si legraci Buffon,“ komentoval výběr šatů novomanžel Buffon. Jenže kéž by se míra úsilí rovnala míře úspěchu.Alena, stejně jako Kate, zvolila krajku. Ta zdobila závoj prapodivného tvaru i výstřih modelky. Podobná byla i snaha o jednoduchý střih róby. Přesto, že jednoduché šaty opravdu byly, efekt jako u Kate nesplnily.

U vévodkyně z Cambridge totiž dokonalou postavu oděv zvýraznil. Aleně šaty postavu modelky a útlý pas úplně zakryly a celkově přidaly několik kilogramů navíc. Úplně zbytečně.Podobnost s Kate, možná jen čistě náhodnou, podtrhuje i diamantová tiára, jejíž cena se šplhá do astronomických hodnot, účes – namísto drdolu rozpuštěné vlasy sčesané dozadu a velmi skromný make-up. Ani to ale Šeredové, narozdíl od Kate, moc neposloužilo. Princezna Kate je přece jen o pár let mladší.

Jediný rozdíl je snad v tom, že zatímco Alena s Gigim se před fotografy snažili ukrýt, Kate s Williamem se svým příznivcům ukázali a neskrývali ani novomanželský polibek.


Video se připravuje ...


Video se připravuje ...


Měli jste také svatbu? Pochlubte se fotkami a vyhrajte atraktivní ceny!

925406:gallery:true:truePřečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.