Adamec odmítl bydlet se »smažkou« Šepsem! Na pokoj si ho vzala Gunčíková! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. února 2023

Svátek slaví Nela, zítra Blažej

Adamec odmítl bydlet se »smažkou« Šepsem! Na pokoj si ho vzala Gunčíková!

Lukáš a Gábina teď spolu tráví noci. Je mezi nimi více než přátelství?
Lukáš a Gábina teď spolu tráví noci. Je mezi nimi více než přátelství? (TV Nova)

Štáb Česko Slovenské SuperStar to nemá s finalisty vůbec jednoduché! Slovák Lukáš Adamec (24) bydlel od začátku soutěže na hotelu s Martinem Kurcem (20). Když ale sympaťák z Brna vypadl, chtěli dát rodákovi z Košic na pokoj »huliče« Michala Šepse (16). To ale Adamec odmítl a skončil, určitě velmi rád, v království krásné Gabriely Gunčíkové (17).

Kluk s holkou na pokoji? To v SuperStar doteď nešlo! Zadaný Lukáš Adamec si to ale vydupal, protože s Michalem Šepsem, který ujíždí na »veselých cigaretách«, podle našich informací opravdu bydlet nechtěl.

„Mohu potvrdit, že poté, co v soutěži skončil Martin Kurc, Lukášovi vyhovuje spolubydlení s Gábinou,“ potvrdila deníku Aha! mluvčí SuperStar Lucie Juráčková.

Adamec a Gunčíková si rozumějí a vypadá to, že se mezi nimi odehrává něco více než přátelství. Hodí se k sobě jak vzhledově, tak hlasově. Připomeňme např. jejich duet Cose Della Vita, kterým před dvěma týdny naprosto dostali publikum v sále i u televizních obrazovek.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.