Další zrada od Kolečka? VIGNEROVÁ V PÉČI PSYCHOLOŽKY! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Další zrada od Kolečka? VIGNEROVÁ V PÉČI PSYCHOLOŽKY!

Jizva na srdci se Anetě jen těžko hojí ...
Jizva na srdci se Anetě jen těžko hojí ... (Blesk:CNC / David Kundrát)

Není to tak dávno, co celá republika s úsměvem sledovala vývoj milostného trojúhelníku, jehož strůjcem byl režisér Petr Kolečko (40). Svou manželku Anetu Vignerovou (36) veřejně podváděl s herečkou Denisou Nesvačilovou (32) a to celých 9 měsíců. Krásná brunetka mu nakonec dala další šanci, ale nyní přiznala, že své psychické zdraví řeší s odborníky. 

Aneta o celé kauze nikdy veřejně nemluvila. Se svými pocity se veřejnosti svěřila až v podcastu Agáty Hanychové (39) a Ornelly Koktové (31). Vyšlo například najevo, že o nevěře svého partnera neměla ani tušení a všechno se dozvěděla z bulváru. „Najednou ale bum, oni to potvrdili, byla to nevěra. Mně to přitom Petr říct nepřišel. Až potom jsem na něj nějak udeřila, jestli je to pravda, a on řekl, že spolu byli jen někde v kině," začala své vyprávění Miss České republiky z roku 2009. Vztah se ale i přesto snažila zachránit, mimo jiné i kvůli jejich společnému synovi Jiříkovi (4).

Aneta Vignerová - Jojo party

Video se připravuje ...

„Já jsem Petrovi s velkou velkorysostí tu šanci dala, on ji uchopil a změna je na něm znát. Díky tomu absolutně nelituju toho, co se stalo, a mám pocit, že nám to naopak hrozně prospělo. Je to hrozný, že to musela být nevěra, vždycky je to hnusný, člověku je na zvracení, je to odpornej, hnusnej stav, vždycky to tak bude,“ vypovídala se Vignerová ze svých pocitů.

I přesto, že jejich manželství momentálně vzkvétá, Aneta přiznala, že své mentální zdraví začala řešit s odborníky. Kolečkova nevěra se na ní přeci jen nějakým negativním způsobem podepsala a ona teď musí se svými pocity pracovat. „Mám dobrou psycholožku. Já za ní teda dojíždím, ale začala jsem ji intenzivně využívat, což mi dost pomohlo. Začala jsem jí věřit a neutrálně jsem tam ty věci s ní řešila, protože všechno se odvíjí od nás,“ doplnila na závěr kráska.

Pražský týden módy: Podlepená Vignerová!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Dianthos
5. 6. 2024 • 08:53

Trapné říkat, že jí veřejně podváděl. On se s Anetou rozešel a začal vztah s Denisou, se kterou žil a měli už termín svatby. To není nevěra! Prostě Vignerová dostala "kopačky", což asi nepředpokládala, že by se mohlo stát. Měli krizi, ona odjela k matce. Srovnala si v hlavě, že s ním chce být, chtěla se k němu vrátit, ale už nebylo kam, protože Kolečko už jí měl dost a ten vztah ukončil.
Ale Vignerová se bude mstít Denise za to, že si s ním začala vztah. Většina lidí asi pochopila, kde je pravda. Ale opakovaná lež se stává pravdou?
O žádnou nevěru se nejednalo. Jenom o pošramocené ego bývalé miss. Na to potřebuje psycholožku, aby se vyrovnala se ztrátou sebevědomí.

Michelin
3. 6. 2024 • 11:59

Šance ? Blbost ...

pea.p
3. 6. 2024 • 11:02

Jak chcete fungovat ve vztahu, kde se citově neangažujete.
To je opravdu lepší zůstat sám

nika70
2. 6. 2024 • 19:06

Dnes nemusí za nikým dojíždět, terapie se dají dělat i on-line. Co ale Anetě zůstane do konce života je nedůvěra. Ať ke Kolečkovi nebo k dalším mužům. Tím si prošlo a projde spousta žen. Jediný co lze udělat, naučit se s těmi pocity a emocemi pracovat, aby nás nesežraly zaživa. Nebo zůstat sama či se ve vztahu citově neangažovat.

fany22
2. 6. 2024 • 11:05

Pracovat je normální. A mít děti je taky normální. Nad tím se nikdo nebude kácet obdivem.
Nenormální ale je, když se pitvají osobní a dokonce intimní vztahy veřejně. A extra nenormální jsou ty ženské, které tohle na tu veřejnost zatáhnou. A proč. Aby zachránily s v o u pověst, omluvily svou hamižnost nebo se některé prostě jen chtějí zviditelnit.
A jelikož na tuhle ubohost mnohé strážkyně mravnosti hned naskočí se svými jednostrannými moudrostmi, pochopitelně jiní zareagují. A už to jede. A nenávist graduje, a bulvár má žně.
—-
A ta zrzka si taky užila své, zejména od těch, kterým manžel utekl, nebojte se.
Ale Vignerová je kritizována za to, že jí nebylo trapné blinkat právě v pořadu těchto dvou. Tedy i vůbec, ale HLAVNĚ v pořadu těchto dvou.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.