Tak to nebylo! Dara skřípe zuby kvůli Nedvědovi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. ledna 2022

Svátek slaví Běla, zítra Slavomír

Tak to nebylo! Dara skřípe zuby kvůli Nedvědovi!

Zpěvačka Dara Rolins měla štěstí na lamače dívčích srdcí. Bude Pavel Nedvěd konečně tím pravým?
Zpěvačka Dara Rolins měla štěstí na lamače dívčích srdcí. Bude Pavel Nedvěd konečně tím pravým? (Pavel Mazáč / CNC / Profimedia + Profimedia)

Zpěvačka Dara Rolins (49) po dlouhé době září štěstím po boku slavného fotbalisty Pavla Nedvěda (49). Jediné, co jí aktuálně dělá vrásky na čele, jsou nepravdivé informace. Inu, rozhodla se zasáhnout.

„Dovolím si tvrdit, že aktuálně neexistuje v Čechách ani na Slovensku nikdo, komu by uniklo, že Dara ulovila medvěda, tedy pardon, Nedvěda. Přesně tak to stálo na titulce jednoho ze slovenských bulvárů. (Btw, bylo to přesně naopak.),“ popsala na svém Instagramu kdo koho vlastně sbalil. 

Dara Rolins: Vánoce slavím na etapy! První budou s Matějem...

Dara také přiznala, že se rozhodně nezamilovává na první pohled, jak se také psalo. "Ono to má u mě několik stupňů. Láska se postupně rozvíjí. Ale jednu věc umím velmi rychle. Odhadnout, jestli mi ten člověk sedne, jestli mi je sympatický a jestli si ho chci vpustit do života. Ať už na chvilku, nebo na delší dobu. Na to mám empatii jasnou," sdělila iDnes.cz. 

Herečka Petra Nesvačilová konečně promluvila, jak to má s muži!Přečtěte si
Matylda98i0
14. 1. 2022 • 16:57

"Ale jednu věc umí velmi rychle" lehnout si na lopatky. Udivuje mě kam až sahá lidská blbost. Jak někdo může někoho vyměnit za takovou starou ojetinu?

Yarda
10. 1. 2022 • 13:24

Kdybych se tohle nedozvěděl, tak jsem žil nadarmo.

jardavozembouch
10. 1. 2022 • 11:40

Kdyby ty "sélebrity" nechodily s každým pšoukem do bulváru, tak by takové problémy neměly. Jsou hvězdy jinačího kalibru, o kterých se téměř neví, pokud se neobjeví na obrazovce. Ale tyto ... se holt musí za každou cenu zviditelňovat a pak se "diví, že je objevili a píší o nich"...

vrsrvrsr
9. 1. 2022 • 21:24

Dva dementi se potkali...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.