Dara Rolins bez prachů a identity: Štěstí bylo, že ... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 1. července 2022

Svátek slaví Jaroslava, zítra Patricie

Dara Rolins bez prachů a identity: Štěstí bylo, že ...

Dara Rolins
Dara Rolins (foto Instagram)

Osmačtyřicetileté zpěvačce se výlet do italských Benátek pořádně prodražil. Okradl ji totiž zloděj a ona se tak v daleké cizině ocitla zcela bez prostředků a dokumentů.

„Stáli jsme u trajektu, vybírala jsem z peněženky peníze na lístky, peněženku vrátila do ruksaku na záda a najednou cítila, že se na mě někdo tlačí," popsala průběh krádeže Dara Rolins v Sedmičce. Samozřejmě to nebyl nedočkavý turista, nýbrž prohnaný lapka.

Rolins po plastice nosu v Kyjevě: "Konečně zase dýchám levou nosní dírkou"

Video se připravuje ...

„Jediné štěstí bylo, že se nám to stalo až na konci pobytu, protože jsem přišla o všechny platební karty i doklady. Byla jsem tam bez peněz a doma mě pak čekalo kolečko obíhání úřadů, abych si vše zařídila zpátky," prozradila Dara s tím, že dalším štěstím byl také fakt, že cestovní pas zapomněla ten den na hotelu. 

 

Dara Rolins šokuje: Na galavečer dorazila v luxusní teplákovce!

Video se připravuje ...Přečtěte si
t a titani
23. 10. 2021 • 16:55

Ivana Trump, 72, looks better than she does, and is
more brainy...tt

makmark
22. 10. 2021 • 16:56

Pokud si nos operuje 2x , tak se vždy vytvoří pooperační srůsty, po každé operaci v jejím okolí, třeba při círařském řezu a pak jsou další problémy z toho .. a že nemohla dýchat.. .. a to ji nikdo neřekl nebo si to nenašla na netu? Štajdl měl pravdu - promrhala svůj talent. A měla by se oholit

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.