Herečka z Bondovky o Česku: V životě jsem neviděla opilejší lidi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 25. května 2022

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Herečka z Bondovky v Česku: V životě jsem neviděla opilejší lidi!

Rosamund Pikeová v Dnes neumírej
Rosamund Pikeová v Dnes neumírej (Profimedia)

Již rok a půl žije herečka Rosamund Pikeová v Praze spolu se svým manželem Robiem Uniackem (60) a snyny Solem (8) a Atomem (6). Herečka zde natáčí seriál The Wheel of Time a za tu dobu, co v České republice pobývá, měla možnost zemi i její obyvatele poznat o trochu lépe.

Život v Praze si herečka známá z bondovky Dnes neumírej pochvaluje.  Díky natáčení seriálu měla pochopitelně možnost se dostat i na jiná místa po Česku. „Praha je město kultury a příležitostí. Nachází se ve středu Evropy, takže je to perfektní místo na výlety autem. Už jsme pár zajímavých míst v okolí prozkoumali,“ přiznala herečka v talk show, v níž byla pochopitelně pouze virtuálním hostem. 

Vzhledem k tomu, že v Praze žije již skoro dva roky, pochopitelně jezdí na výlety i se svou rodinou. Se svými netradičními zážitky, které má spojené s Českem, se svěřila divákům talk show Jimmyho Kimmela. „Vzala jsem kluky na vodu, slyšela jsem, že to je tradiční česká aktivita rodičů s dětmi,“ prozradila v rozhovoru s Kimmelem, jak píše Super.cz.

Trailer k novému filmu James Bond: No Time to Die

Video se připravuje ...

Herečka však situaci krapet podcenila, když si myslela, že na vodu jezdí skutečně jen rodiny s dětmi. Narazila totiž na skupinku, která právě oslavovala rozlučku se svobodou. Čirou náhodou se tak stala svědkem pro ni nevídané události. „Přísahám, že jsem v životě neviděla opilejší lidi než na jedné z loděk. Muži, kteří si stoupli a okamžitě spadli na hubu. Jeden z lodi vypadl, kompletně se vymáchal v bahně a pak se vyškrábal zpátky a bahnem zašpinil i holky,“ vyprávěla Pikeová pobavenému moderátorovi. Herečka, která si vysloužila nominaci na Oscara za hlavní roli ve filmu Zmizelá, v Česku zůstává i přes kritickou situaci okolo covidu.

Zesnulý "Bond" Sean Connery (†90): Odmítl půl miliardy za nový film!

Video se připravuje ...Přečtěte si
bre-burda
5. 4. 2021 • 22:37

Dáma zažila naše "vodáky" na Vltavě. Tam je to pověstné!

OkoloHradce
5. 4. 2021 • 21:32

Alva chápeš ty vůbec co tam píšou? Ona neřekla, že nezná party mezi umělci nebo že se nenapije, ale že neviděla ožralejší lidi než na té rozlučce. To znamená, že viděla hodně ožralých, ale ne tak. Ty bublino, hloupá. Když nechápeš text, tak ho nekomentuj nebo budu muset napsat, že jsem nepoznal hloupějšího diskutéra. navíc Češi je národ ožralců a fetáků.

Alva
5. 4. 2021 • 10:31

To paní toho asi moc neviděla, žije v bublině? a co ty párty mezi umělci?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.