Těžké chvíle Chýlkové a Krause: Nic už nebude jako dřív! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 29. května 2022

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Těžké chvíle Chýlkové a Krause: Nic už nebude jako dřív!

Jan Kraus a Ivana Chýlková
Jan Kraus a Ivana Chýlková (Foto: Roman Souček , FTV Prima, Branislav Simoncik a archiv Blesku)

Říká se, že teprve ve chvíli, kdy odejdou děti z domu, přichází nepříjemné prozření, že stáří už klepe na dveře. S podobnou situací se v posledních týdnech museli popasovat Jan Kraus (67) a Ivana Chýlková (57). Jejich syn Jáchym totiž teplo domácího krbu opustil.

Je mu už dvaadvacet a rozhodl se jít vlastní životní cestou. Jáchym Kraus ale nebydlí podle magazínu Sedmička o tři bloky dál, jak to někdy chodí. Přesunul se rovnou na jiný kontinent, což bohužel slavným rodičům v současné době dost komplikuje situaci, protože navštívit ho není vůbec snadné.

KARLOS SHOW: Podívejte se, jak Kraus usmiřoval Vémolu s Lelou

Video se připravuje ...

„Když to dobře dopadne, uvidíme se se synem v Asii,“ uvedl moderátor před Vánoci ve vysílání Frekvence 1. A zároveň dodal, že pravděpodobnost šťastného shledání je velká. „On to vyřizoval, zdá se, že by taky rád viděl rodiče. Má to přímou souvislost i s existenčními starostmi. Je dobré občas rodiče pozdravit. Zejména před platbami a podobně,“ neodpustil si svoji pověstnou dávku ironie Jan Kraus podle magazínu Sedmička, který tak zároveň jasně naznačil, že na svých nohou Jáchym ještě tak úplně nestojí.

Show Jana Krause: Bohdalka miluje vaječňák a skutečný smích publika

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.